| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, este adevarat ca pe vremuri barbatii mergeau la razboi pentru o femeie iar acum in zlele noastre ei cer femeii sa imparta nota de plata si facturiile?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu barbatii, doar mitocanii!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe de alta parte in zilele noastre barbatii se epileaza pe piept si isi fac unghiile...

| Fatamuntilor a răspuns:

Razboiul din Troia a fost din cauza unei femei.Are o legenda frumoasa!
Am avut niste vecini care desi au fost casatoriti mai bine de 50 de ani imparteau si facturile.Mergea sotia sa plateasca facturi, cerea jumatatea lui.La fel si la mancare.Si asta in tot acesti ani...

| Hammurabi a răspuns:

Îți dai seama ce deștepți sunt bărbații?
Câte mii de ani le-a trebuit să priceapă că nu e cazul să se omoare pentru o femeie? laughing

| AndreeaWTS a răspuns (pentru Hammurabi):

Am vrut să zic că ești misogin, dar nu-mi mai dau seama dacă ai scris nașpa despre femei sau despre bărbați? laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru AndreeaWTS):

laughing

| anonim3247 a răspuns:

Mi-a spus nevasta că rezistăm și 10 ani din banii ei dacă ar fi să nu mai luăm nici un ban.

Dacă era invers - rezistam maxim 6 săptămâni din banii mei.

Deci

- când ești tânăr - femei, băutură, femei, băutură, femei, femei, femei

- după ce te însori - ești aranjat pe VIAȚĂ.

| yhua a răspuns:

Nu merita sa mori pentru nimeni