| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in primul rand vreau sa facem un moment de liniste si sa ne indreptam atentia catre utilizatorul CopilThembel in fata caruia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez, datorita lui am gasit inspiratia pentru intrebare. Haideti sa il aplaudam, respect frate si multa sanatate!

Hey barbati casatoriti, a venit vara deci perioada concediilor. Am o curiozitatea, voi cei care aveti amanta cum procedati cu concedii ca voi trebuie sa va luati de 2 ori, odata cu familia si odata cu amanta? Cum gestionati situatia? La mine la munca seful ii ajuta pe colegi cu delegatii si asa nu se prinde sotia. Si inca o intrebare, s-a intamplat sa nu mergeti in concediu cu sotia dar cu amanta mereu ati fost?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Spun ca se duc la rudele din alt oras si ei se duc de fapt cu amanta la mare happy

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

E mai simplu sa iti iei o nevasta de care chiar esti incantat si sa mergi in concediu doar cu ea

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dar te-ai gândit că atunci când șeful te trimite pe tine în delegație o face fiindcă este posibil ca și el să meargă la soția ta în "delegație"? laughing

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Din fericire si slava bunului dumnezeu nu sunt insurat si niciodata nu voi face greseala asta, ma rog lui dumnezeu sa nu mi se intunece mintea

| Strwberrs a răspuns:

Pai te duci in concediu doar cu nevasta.