| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume ma aflu la niste prieteni acasa si s-a intamplat o situatie pe care nu stim sa o gestionam avem nevoie de ajutorul vostru, toata gasca mea de oameni casatoriti se afla aici iar una dintre sotii a ridicat paharul si a spus" asta searaa vreau sa am onoarea sa ma plimb cu salvarea" cum ati reactiona?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Sa se îmbete pana o ia salvarea în coma laughing.

5 răspunsuri:
| OFQuestions a răspuns:

Esti la tine acasa in varful patului cu cozonacul in mana.

| DeyCj a răspuns:

Aş întreba-o dacă vrea şi concediu medical laughing.

| Crackman a răspuns:

Aș căuta niste persoane mai culte

| NotNamed a răspuns:

I.as propune sa ben cateva pahare de căciulă, sa ne legam la ochi cat sa nu de vada nimic, sa ne dam toate hainele si lenjeria intima de pe noi si sa ne fut3m ca orbii care cum apuca.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum as reactiona eu? Mi-ar fi indiferent ^_^