| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, nu o sa va vina sa credeti ce mi-a povestit seful azi dimineata. A fost in delegatie in Finlanda la o multinationala iar acolo nu o sa va vina sa credeti ce se practica. Angajatii au o camera speciala pe fiecare departament unde, cand isi iau o pauza pot face sex cu colega/colegul. Seful meu a fost uimit si incantat de idee si a cerut detalii despre avantajele acestei recreatii. Directorul companiei i-a explicat ca in felul asta creste productivitatea, oamenii sunt incantati sa lucreze suplimentar si se elimina tensiunile. Voi ce parere aveti? Ar avea succes o astfel de idee la multinationalele din Romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca deja se practică mai neoficiali, în băi sau pe sub mese.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nar da roade pentru ca e ilegal bordelul dar camera sexuala nici atat

| Violleta2022 a răspuns:

Poate seful tau nu a stiu ca a fost dus taman la o casa de toleranta, fiindca nu se practica sexul la munca, nicaieri in lume, exceptie facand, casele cu acest profil, destinate sexului.

| Catrice a răspuns:

Ah ce dor îmi era de șeful asta al tău. Stai olecuță să-mi iau cafeaua sa pot citi întrebarea.
Așa.
Pai asta se practica prin biroul colegului, toaleta, vestiar etchee hee

| Lukasssz a răspuns:

Stai calm in Romania asta se practica mai pe ascuns

| Eireann a răspuns:

Ai dreptate, nu imi vine sa cred absolut deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu a incercat si seful tau o finlandeza cat a stat acolo?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Ba da

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Si cum a fost? Sunt mai bune decat romancele? laughing

| troleibuz a răspuns:

Seful tau e raizing cumva si camera e la Obregia?

| AndreeaWTS a răspuns:

laughing Șeful tău te-a luat la mișto.
Am făcut o specializare de două luni la o firmă din Helsinki.
Nu există așa ceva.
Dimpotrivă. Toți au foarte mare grijă cum se poartă de teama de a nu fi acuzați de hărțuire din cauza vreunui gest sau vorbe nepotrivite.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru AndreeaWTS):

Seful a fost in Jyväskylä nu face misto mi-a aratat poze cu camera. Da au grija sa nu fie acuzati de hartuire, totul este foarte discret si nimeni nu e pus in pericol

| rapandula a răspuns:

Pai nu te gandesti sa te muti acolo?

| Paulyka36 a răspuns:

Care șef, că tu ești la ospiciu de 10 ani de când bântui pe aici cu întrebările tale stupide și fără rost.Cine crezi tu că îți crede aberațiile și prostiile care îți ies din creierul ăla limitat?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Paulyka36):

De ce nu imi dai ignor domnisoara?