| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, nu stiu voi, dar eu am vazut la Vocea Romaniei ca Theo Rose e topita rau de tot dupa Smiley, ii curg balele maxim. Oare se simte Gina amenintata?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ma gadeam ca ai ajuns la o varsta unde ar trebui sa stii foarte bine ca dragostea trebuie sa fie reciproca, ca o relatie sa functioneze.

Fani sau obsedati care te plac, sau fac obsesii pentru actori sau vip-uri gasesti peste tot, dar asta nu inseamna ca da cineva vreo ceapa degerata pe ei au isi distrug relatiile de dragoste pentru fiecare mutuflan sau paparuda care isi declara iubirea.

Iar in cazul de fata nici Gina nu are de ce sa se simta amenintata, din cauza uneia fara importanta, careia ii curge nasul sau balele dupa iubitul ei.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gina este mama copilului lui Smiley, nu o s-o lase pe femeia care la făcut tată.
Cu asta am spus tot.

| yhua a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru yhua):

Argumentează.

| Danny28 a răspuns:

Theo Rose e o materialista care schimba barbatii ca pe sosete.