| Lukasssz a întrebat:

Hey lume, oare barbatii insurati se gandesc seara de seara la petrecerile faine, la gagicile faine, la bautule cu baietii si la perioadele cand puteau sa faca ce voiau ei si incep sa regrete ca s-au insurat?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar cei nefericiti gandesc asa, fiindca cei fericiti prefera seara sa-si iubeasca nevasta, sa faca sex si sa traiasca momente frumoase, gandindu-se cat de norocosi sunt sa fie atat de iubiti si rasfatati cu o femeie frumoasa alaturi, care este doar a lor.

| Mosotti a răspuns:

Da, in timp aparent barbatii regreta ca s-au insurat mai ales dupa 50 ani in colo.
Desi e cam fals, ca regreta dar stau cu ele mai departe, nu pleaca, deci pare ca real nu regreta.

Dar poate face treaba cu petrecerile, baute cu baietii si asa, ca fiecare are timpul lui personal, si in timpul ala face si ea si el ce doreste, doar ca acasa sa fie ambii f okey, atata tot.

| Goete a răspuns:

Nu.
Numai tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii imaturi da, barbatii care nu sunt in stare sa ia decizii mature si sa si le asume normal ca regreta.

| Morbid a răspuns:

Da exact la asta se gandesc. Barbatii, nu au nimic Mai bun de facut decat sa regrete niste prostii ce faceau in tinerete.

| Mosotti a răspuns (pentru Morbid):

A trai viata si a te distra nu e prostie.