| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, salutare de la mare, trasmitem live: tocmai am fost martor la o scena care m-a pus pe ganduri. Eu sunt cu tovarasii si cateva gagici faine la mare si aproape de noi era o familie. Sotul se uita la noi cu o fata trista, se citea in ochii lui dorinta de a se distra ca noi si fara a avea povara copilului pe cap. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că ești demn de internat

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

De zici asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Faza cu transmisiunea live rolling on the floor trebuie sa recunosc că am ras puțin.

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Sunt mari sansele sa se fi gandit ca ar mai vrea sa aiba si el varsta voastra, sa nu aiba copil si responsabilitati. happy E normal.

| romeo78 a răspuns:

În străinătate există bordeluri cu acte și fete curate.
E om, nu o mașină. L-ai văzut pe el. Dar, femeia nu ar tânji tot așa?
Societatea tradiționalistă a dispărut. E normal cu atât de multe ispite să te gândești și la altceva, la o schimbare.
Asta este viața! Mai grav este când se ajunge la violență domestică, neglijarea familiei.

| ancaval a răspuns:

"povara copilului"? Tu ai copii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nota 10 pentru imaginatie!

| RowseRj a răspuns:

Păi așa e când îți iei responsabilitatea unui copil. Indiferent ce ți se zice de la mămici, un copil pune capăt distracției și aventurilor

| MihaiV01 a răspuns:

Săracul mi-e mila de el
Probabil ca voia si el sa se distreze ca voi