| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, va salut de la Ierusalim, acum pornesc spre Vama Veche si am o dilema care nu m-a lasat sa dorm azi noapte. Domnilor ce ati face in situatia in care aflati ca amanta este colega de servici cu sotia si se inteleg bine?

Răspuns Câştigător
| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Threesome?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma bag intre ele sa facem un mejaj in 3, dupa sun avocatul sa divortez de nevasta

| Catrice a răspuns:

Păcătosule!

| Catrice a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Îți trebuie sex când toata lumea postește și așteaptă învierea...

| Sofer a răspuns:

Sa nu își povestească una la alta cât de bine le satisface bărbatul lor.

| Invictusman a răspuns:

Asta da întrebare de calibruhappy

| Meme10Meme a răspuns:

Le-as ***.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex in 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi foarte bine, doar nu vrei să se certe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer?

Mi-as baga picioarele si i-as spune la revedere sotiei si amantei! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta dupa ce le-as propune sa facem un threesome rolling on the floor

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Mi s-ar parea amuzant, presupun.

| Eisenheim a răspuns:

Ai incurcat-o, așa ca in filme, când află sa vezi cu te bagă cu capu in tort de ziua ta, și te lasă amândouă laughing dar până atunci... ești un roman fericit laughing