| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, va salut de la Mamaia, ma aflu aici cu seful meu si inca 4 colegi de munca. Suntem oficial in concediul corporatistilor. Stand pe sezlong si savurand o bere m-a lovit urmatoarea dilema: baieti care aveti un anturaj in care cativa sunt singuri si va propun sa faceti un concediu al baietilor, adica sa veniti fara iubite in concediu. Ce parere aveti? Cum ati reactiona? Dar domnisoarele ce zic?

Răspuns Câştigător
| cepIm a răspuns:

Pai nu se poate sa nu accept. 4-5 baieti singurei temporar ducandu-se pe plaja sau in cluburi cu toate puicutele pamantului prin preajma iese ceva de neuitat toata viata. love struck

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mi-as da sufletul pe mana lu` skynet sa devin terminator. Cer expres comanda sa ma programeze ca sa extermin oamenii care inseala. Dupa fiecare poate sa fie fericit cu 1 singura persoana in viata - atat schimbat strica creierul omului. Partea rea e ca nu as mai face sex in veci dar am satisfactia ca ma ocup de oricine

| Catrice a răspuns:

Nașpa numa băieți...sau nuhee hee
Cu soțiile mai mergi la nudiști, mai te combini la o runda cu cine îți place, da' asa...adică și cu băieții merge, nu zic nuwinking

| cristimihailov a răspuns:

Iti aduci aminte cand te-a lovit pamantul?

E posibil sa nu, ca erai mic...

Răspuns utilizator avertizat