| maytha a întrebat:

Hey...ma ajutati cu un sfat?sigh imi place de un baiat X, lui nu stiu daca da sau nu, si este in clasa cu un prieten azi am fost prin cartierul unde sta X si prietenul acela mi-o sp sa-l chemam si pe X afara si nu am vrut adica vroiam da imi era rusine parca nu am inca curajul si tupeul sa stau cu el pe afara si asa, iar acum pe drumul spre casa m-am gandit la chestia aia si am sp maine cand iesim sa-l cheme si pe el...si mi-am intrebat prietenele si unele au spus sa-l cheme alte sa nu-l cheme. Acuma nu stiu ce sa fac. Voi ce ati face in locul meu?straight face

Răspuns Câştigător
| blue23 a răspuns:

Buna,eu daca asi fi in locul tau asi prefera sa-l cheme pentru ca asa asi reusi sa-l cunosc mai bine si nu asi fi indragostita doar de fizicul lui.Succes!

3 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Cheama-l. Nu ai ce pierde. Pana la urma nu iesiti afara ca iubiti direct. O sa iesiti ca niste simplii amici. Incearca sa fi bine dispusa, energica si fi tu insuti. Fara faze nasoale, sa incepi sa tipi sau sa injuri.
Nu le plac asta baietilor.

| Nobodyy a răspuns:

Daca il placi eu zic sa il chemi. Iti faci putin curaj.Nu vei avea nimic de pierdut iar daca stii sa te faci placuta poate il vei si castiga.succes.~Yoni.

| anonymus a răspuns:

I'd kill myself