| DenisaCotora11 a întrebat:

Hey! Ma puteti ajuta? Va rog. Imi placea de colegul meu de banca in clasele mici dar acum nu-mi mai place pentru ca ma ranit mult (fiindca el nu ma placea) dar acum am presimtirea ca el ma place. Si o colega din clasa mea mi-a spus ca ma place (dar nu stiu daca e adevarat). Ce trebuie sa fac? Sa-l intreb daca ma place? Sa-l uit? Va rog sa-mi da-ti sfaturi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Si totusi, nu crezi ca e decizia ta?
Chiar ai vrea ca niste cunoscuti sa aleaga pentru tine?
Oricum ar fi e decizia ta, si e destul de aiurea, fie accepti si e posibil sa fii ranita din nou, fie il refuzi si e posibil sa regreti in viitor ca nu ai profitat de aceasta oportunitate.
PSbig grinaca il intrebi daca te place, mai mult ca probabil va spune ca nu, deci, trebuie sa incerci altfel, sa-i atragi atentia, sa-l faci pe el sa faca primul pas.

1 răspuns:
| Staind a răspuns:

Te-a ranit mult...
Esti ranita...