| Isa149047392unicorns a întrebat:

Hey mi-aș dori o poezie pentru crush în care să-i spun ca-l plac dar gen daca vreti puteți folosi pls și replicile astea : esti al meu, nebunie, peostule și ce mai vreti voi, va rog dau coroana și ce mai vreti plss.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Bozgi200 a răspuns:

Sincer, exprimarea sentimentelor față în față este apreciată de 1000 de ori mai mult decat prin cuvinte. In exprimarea directă se transmit sentimente puternice, daca mai ai si un contact vizual e perfect.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ultima... De fapt singura care mi-a facut o poezie, mi-a dus dorul la scurt timp.
Consider o declaratie la lautari mult mai inteligenta decat o poezie pe care te mai si chinui sa o faci. Vorbesc serios. Cu reverb exagerat, si dezacord.

| Anovlad18 a răspuns:

In seara asta vreau sa ți spun
Am sa pun mâna pe săpun