| AmeliaD a întrebat:

Hey, o intrebare mai mult pentru băieți.
V-ar placea ca partenera voastra sa va faca deep-throat?
De ce?

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Sincer depinde de tipa. Nu ma deranjeaza ideea dar daca fata nu e in stare si vomita mai bine nu. Adica, no' e un bonus dragut dar in loc sa ma curat de voma, ma multumesc si cu un oral normal.

| RAY a răspuns:

Amelia sexul este implinirea iubiri intre cei doi parteneri, asa ca iti place fiecare clipa cu ea

| ywar a răspuns:

Esti preocupata de lucruri esentiale! Adevarate! Esti pe felie, ca Adi Ilie!

| Crackman a răspuns:

Pai, este mult mai plăcut.
Asemănător cu cel vaginal, doar ca este cu gatul.
Na te simți împlinit când vezi ca fata se chinuie puțin.

| Willis a răspuns:

AmeliaD, ști de ce ne place nouă? Atunci când ni se face sex oral normal este cam pe jumătate, din cauză că introducerea penisului în gură este pe jumătate. Și ai observat că din instinct sau și de plăcere vrem să împingem mai mult, să intre tot în gură, dar majoritatea fetelor nu pot permite introducerea totală, mai ales dacă penisul este și mai lung, peste 15 cm. Dar eu voiam să ajung la faptul că ne place foarte foarte mult asta, pentru că ne excită la maxim atunci când vedem și simțim că tot penisul este introdus total în gură, sau în orice altă "gaură" a fetei. Deci, dacă ești dispusă să îi faci asta iubitului tău, înseamnă că el este unul dintre puținii norocoși, pentru că nu sunt multe fete care fac așa ceva.