| Gabtyanp a întrebat:

Hey pot face apendicită de la un pachet de guma sau sminte o punga?(nu vreau sa fac sunt curioasa)

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! nu se poate face apendicita peste noapte, din atata lucru.
Apenticita se face dupa multi ani de inflamatie.

| Andreeush a răspuns:

Îți pierzi timpul.
Știi cate semințe am mâncat eu până în momentul de față? Nu am pățit absolut nimic. Îmi plac semințele la nebunie, mai ales când mă uit la un film.
Dacă ar fi reală faza asta cum că faci apendicită de la semințe cred că majoritatea planetei s-ar fi operat de apendicită laughing

| sofisis a răspuns:

Nu si nu.

| Irinel15123532 a răspuns:

''(nu vreau sa fac sunt curioasa)'' Ai pus 3 intrebari de acest gen si in fiecare te-ai scuzat cu textul ala. Vrei sa ajungi in spital? Vrei sa iti provoci singura apendicita? De ce te intereseaza atat de mult cum poti face? Mai intai ai intrebat de pietre, daca esti curioasa cum sa nu faci, si sa te feresti de ce ai putea manca din greseala. Cum ai putea manca pietre din greseala? Iti este frica sa incerci cu pietre si cauti alte variante, si aici nu este categoria ''sanatate''.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Da, poți face apendicită de la semințe.

| antiqque a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

E un mit, nu mai crede toate porcariile.

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru antiqque):

Eram ironică

| thereisnothingleft a răspuns:

Nu poti face apendicita din cauza asta.