| anonim_4396 a întrebat:

Hey prieteni! Vreau sa va intreb cevabig grinaca un baiat te gadila se uita la tine insistet si se comporta cu tine mai frumos fata de alte persoane..inseamna ca ma place? Noi ne vedem zilnic si ne jucam impreuna! M-a placut mai demult
P.S.: fara misto`uri

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, e posibil sa te placa, la fel cum e posibil sa nu fii singura de care ii place.

| Anonima264 a răspuns:

Da!

| JustCosmin a răspuns:

De ce nu-l intrebi direct pe el? Noi de unde sa stim cum gandeste respectivul? Poate te considera o prietena buna cu care se intelege bine, poate vrea sa si-o puna cu tine si nu stie cum, poate vrea sa fie cu tine si cauta sa vada daca va potriviti. Habar n-am...Deci intreab-l pe el direct.

| VampireBlood a răspuns:

Te* ma scuzati

| InViataReala a răspuns:

Daaaa! Eu cred ca te place.

| VinnieMmM a răspuns:

happy Sigur te place ca si mie imi placea de o fata si faceam aceleasi lucruri

| xLove4Everx a răspuns:

Poi eu una dupa parerea mea, cred ca baiatul te place....deoarece daca se comporta diferit cu tine fata de alte persoane...sau ca sa fi mai sugura intreba`l in fata daca te place..Bft..sper ca te-am ajutat.