| Cozzmy13 a întrebat:

Hey! Probabil ca ma cunoastetiwinking. Sunt Cosmin. Am si eu o intrebare : credeti in dragoste la varste fragede gen 13 ani? Daca da, povestea continua... am cunoscut o fata(pe TPU) vara aceasta... Aveam sentimente pentru ea fara macar sa fi vazut o poza a ei...pur si simplu cum vorbea, cum gandea, cum se comporta....Intamplarea face ca e cu 1 an mai mare... Am "abordat-o" si i-am cerut id-ul de mess... I-am spus dupa o vara de scenarii ca imi place de ea, si daca accepta o relatie de prietenie... A acceptat... Intamplarea face ca locuieste in accelasi judet cu mine... Si dupa toata acceasta poveste ....intreb: vi s-a intamplat vreodata ceva asemanator?

Răspuns Câştigător
| Metempsihoza a răspuns:

Cred in dragoste la varste fragede, primii fiori pentru persoana care mi-a sfasiat acum 9 luni inima i-am avut la 12 fara o luna, acum aproape 5 ani. Mai, se intampla sa prinzi sentimente pentru cineva pe net, dar de prietenie. Ca sa fii sigur ca aceasta dragoste despre care am mentionat si eu si tu, trebuie sa existe si contact vizual, fizic. Omul este trup si suflet, nu doar trup sau doar suflet big grin asa cum ai sentimente fata de ea, trebuie sa-ti placa si cum arata, ca daca nu iti place cum arata prietenia nu poate evolua in dragoste. Poate o sa spui ca nu tin la vorba "sufletul conteaza", dar tin, chiar foarte mult. Asa cum nu poti iubi pe cineva cu un suflet raaau dar un aspect frumos, nu poti iubi nici pe cineva cu aspect urat si suflet bun. Eu sunt pentru putin din amandoua happy As zice sa nu te intalnesti cu ea pentru ca nu poti fi sigur de persoanele intalnite pe net, macar ia cu tine un adult, desi pare aiurea, e ceva foarte serios.

| Cozzmy13 explică (pentru Metempsihoza):

Hmm in ea sunt sigur am vorbit cu ea la telefon stiu cum arata stiu unde sta etc etc

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E chiar greu sa mai gasesti o asemenea prostie, chiar daca ai numai 13 ani.

| AnToNiO12o a răspuns:

Pff...se mai intampla dar e prea ciudat. poate sa gandesca sau compertamentul. intreab-o daca vrea sa va intilniti undeva DAR sa te plimbi aiurea pe langa locul intalniri pentru. A O VEDEA inainte big grin imi dai funda?