| anonim_4396 a întrebat:

Hey salut! m--a invitat un tip sa iesim dar eu nu am putut cum sa-i scriu acum eu lui, ca vreau sa iesim? help please.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa simplu, ii explici ca nu a fost posibil atunci[ca ai avut o problema] si acum poti sa iesi, invita l tu

| alafaranume a răspuns:

De preferat ar fi sa nu il inviti tu, sa ii spui gen " data viitoare o sa accept cu mare drag" trebuie sa il faci sa inteleeaga ca nu a fost nimic intentionat si da daca o sa se mai iveasca o ocazie o sa accepti, nu te du atat de departe incat sa il inviti tu, mie asa mi se pare frumos ca baiatul sa invite

| Andramarina35 a răspuns:

Hey spune-i ca daca mai vrea sa iesim in oras... si ca atunci nu am putut... Funda:X

| Pepsii a răspuns:

Nu sunt baiat si iti sugerez sa-i zici asa:
- Salut scuze de data trecuta dar chiar am avut ceva treaba
-(el) Nu-i nimica ( sau cv de genu )
-(tu ) Daca vrei poate... iesim acum thinking :*.
- (el ) Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Cred ca ar merge
Dar sigur merge :*