| ριтιкσтh a întrebat:

Hey scumpilorbatting eyelashes...ce inseamna pentru voi gelozia...cum va manifestati cand sunteti >gelosi?:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sint enorme si extreme.Am sa iti spun doar inceputul manifastarii:atunci cand incepe a te controla,gen:nu iesi fara mine, cine te-a sunat, al cui este nr asta, de ce te-ai imbracat asa de sexi, etc.Sant doar semnele inceputului geloziei.O asemenea persoana, va ajunge sa creeze mari probleme, mergand pana la cazuri extreme, psihologic vorbind si trebuie evitata. Mult noroc.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am parte de asa ceva daca eu traiesc singur, nu iubesc pe nimeni.

| ριтιкσтh explică (pentru mgtow):

Daca nu te superi cati ani ai?

| mgtow a răspuns (pentru ριтιкσтh):

Vezi la profil.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gelozia este boală grea, ferește-te de ea.
Pa, pa.

| VadTot a răspuns:

Inceputul Sfarsitului unei relatii! Garantat suta la suta!

| RAY a răspuns:

Sunt gelos cand ma privesc in oglinda, momentan sunt singur desi nu sunt gelos, dar cand iubeam eram gelos oricine e mai ales daca nu ai incredere in pers iubita adevarul e ca si increderea asta se castiga greu si se pierde usor, privind la lumea din prezent e greu sa nu crezi ca iubita ta nu tio trage cu inca unu, 2, 3, 4 etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-as dori sa ai langa tine o persoana ce sufera de gelozie.Mult noroc.

| ριтιкσтh explică (pentru anonim_4396):

Era doar pentru a-mi satisface curiozitateatongue prietenul meu nu e gelos...ma rog nu intrece masura privind gelozialaughinglaughing asta e pentru ca eu nu ii dau motive sa fie gelos... vreau sa stiu doar cateva manifestari ale gelozieibig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru ριтιкσтh):

Sint enorme si extreme.Am sa iti spun doar inceputul manifastarii:atunci cand incepe a te controla,gen:nu iesi fara mine, cine te-a sunat, al cui este nr asta, de ce te-ai imbracat asa de sexi, etc.Sant doar semnele inceputului geloziei.O asemenea persoana, va ajunge sa creeze mari probleme, mergand pana la cazuri extreme, psihologic vorbind si trebuie evitata. Mult noroc.

| trolloll a răspuns:

Marai la prietenul meu intr-un mod dragalas si ii trece orice.laughing