| Marius1010 a întrebat:

Hey, stiu ca poate o sa fiu judecat dar asta e, am 18 ani si sunt bisexual, am o atracție si pentru bărbați și am facut sex si cu bărbați dar fără contact intim(anal) pentru ca simt ca nu pot, adică ma doare in ultimul hal ( si placere 0 ) acum simt zona aceea si iritată si vreau sa stiu cum pot sa o fac fara sa ma mai doara si care sunt si dezavantajele si la ce ma expun(chiar dacă sunt si protejat )?

Adică am auzit pe unii ca se pot scapa pe ei sau ca trebuie sa stea cu un "dop" in fund toata viata sa ca le vine foarte des sa meargă la baie dar nu fac nimic si alte lucruri. Si vreau sa stiu daca merita.

Nu ma ajuta insultele sau misto-urile daca nu vreti sa ma ajutati nu scrieti!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai lasa bulangerimele sa iti bage paine in cúr fie stai singur pe vecie sau cauti femei la ocazie sa iti descarci tensiunea

| RoCkKiD a răspuns:

Daca incerci sa iti bagi ceva in fund fara o pregatire prealabila va durea..cateva zile bune si vei avea senzatia ca faci pe tine. E si posibil sa fii mai sensibil si sa nu nu poti (deci sper ca esti mai activ ca altfel e nasol).

In alta ordine de idei, dupa ce si-a terminat treaba anusul tau isi revine la normal, exista credinta in popor ca si vaginul se largeste dar din pacate (sau din fericire) dupa ce e gata activitate se intoarce la normal.

| SG1995 a răspuns:

Pentru un anal ca lumea, trebuie să fii lubrifiat bine, în clipa în care dai cu lubrifiant în anus, gaura se lărgește, poți testa ăsta când faci baie spre exemplu, dă -te cu șampon în anus și apoi clădește.
În fine mascul sau femelă pași pentru un sex anal corect sunt aceeași:
Spălarea cavități anale (clismă ), pentru că nu vrea nimeni să își bagi penisul într -un anus cu resturi de fecale, lubrifierea, asta înseamnă că imediat înainte de act să iei o cremă de tip lubrifiant și s-o aplici în anus, partenerul e musai mai ales prima dată să folosească un prezervativ elastic, lubrifiat.
A și încă ceva din ce am înțeles când o faci anal prima dată, chiar și condiții safety, o să doară, mai ales dacă în prealabil nu faci câteva joculețe anale (gen masturbare anală ). Baftă!

| GouDidodino a răspuns:

Esti curist, nu ești bisexual

| SupMates a răspuns:

Decat sa cauti raspunsuri pe TPU unde toata lumea vine cu propriile idei imaginate despre cum este, cum se face sau cine stie ce îţi recomand sa cauţi blogurile persoanelor care au incercat deja si care au niste sfaturi de oferit.
P.S:de preferat sa cauti blogurile englezilor si sa pui intrebarea in engleza cand cauti pe google, sunt mult mai multe rezultate pe baza subiectului cerut de tine si uneori chiar ff bine explicite.
happy Good luck!

| Gabi789 a răspuns:

Am citit tot felul de documentare despre asta, cum ca ar putea sa iasă rău.
Însă, dacă pui un prezervativ și o faci cum trebuie, eu zic ca nu se întâmplă nimic.
O sa îți lasă link-ul asta sa te lămurești mai bine : https://www.vice.com/ro/article/vbn3bb/sfaturi-sex-anal

~Peace~

| Blackmetal550 a răspuns:

Da-mi add pe insta sa vorbim daca vrei " Strokeshine " e numele meu pe insta happy