| Oana157 a întrebat:

Hey,

Sunt despartita de fostul de vreo 6 luni de cand el a placat la munca in Anglia. Ne-am certat, poveste lunga...

Acum vine in tara si mi-a tot scris ca sa ne vedem sa imi aduca ceva si tot imi face propuneri sa ma culc cu el ca si el e singur si e pacat sa stam asa amandoi.

Eu nu as vrea sa reiau relatia cu el pentru ca vrea sa ramana in Anglia si eu vreau sa urmez o facultate aici.

Credeti ca ar fi ceva gresit daca m-as vedea cu el? Pe de o parte ma tenteaza sa fac ceva pentru ca nu am mai facut demult si m-as simti mai dezinvolta dupa atata vreme, dar nu vreau sa sufar apoi.

Ce ma sfatuiti?

Poop

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, o să-ți facă rău că după o să te ia doru iar de el deși ai acu impresia că poți fii tare și că nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric ar fi foarte gresit sa te vezi cu el. Vine la tine, ca sa obtina sex, nu altceva, de aceea iti va aduce si cadou, ca sa-i cedezi.

| corbulalbrosu a răspuns:

O eventuala intalnire cu fostul iubit poate fi considera ca fiind cat se poate de normala si probabil si binevenita dupa atat timp, insa nu pe considerente sentimentale ci pur si simplu ca intre 2 prieteni. Si de asemenea, se poate considera ca acceptul tau de a intretine cateva acte sexuale nu ar fi imorala si nici gresita. Sanatate!

| Freya1 a răspuns:

Dacă tu vrei si simti ca ai vrea sa faci asta fara sa va împăcați nu e nimic gresit.Dar sincer eu din orgoliu nu as face asta, adică pleci iti faci o viata separat de mine, esti de acord sa ne despărțim sau chiar nu iti pasa si dupa ai pretentia sa fiu aia cu care te culci cand vi in tara ca sa nu stai pe sec?

| Ely1234567 a răspuns:

Fa ce simți happy

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Mai vrei ceva cu el? Din cate am înțeles nu. Lasă-l, balta e plină de pești (nu de îia) vrei sa faci o facultate? Super, păi fa facultate! Ai destul timp de băieți și daca chiar vrei să ți-o tragi atunci du-te!
Toate cele bune!

| Dennis1993 a răspuns:

Dacă vrei p_ _ ă /s e x îți faci o noua relație și ai cata/ cât vrei. Nu este ok sa o faci cu fostul. Viata este scurta!