| JHsbjdhsb a întrebat:

Hey..sunt foarte panicată(va rog nu dați răspunsuri la mișto) am făcut patting (fără ejaculare fără penetrare)și.îmi intarzie menstruația(este neregulată și...mă gândesc că poate o fi de la stres, m-am stresat foarte mult gândidu ma ca sunt însărcinată)acum am observat că sânii mei sau umflat puțin și dor la atingere...
Am șanse să fiu gravida de la un patting fără ejaculare și penetrare doar cu degetele nu cu penisul?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Uita si ca s-a intamplat, nu ai nici o sansa de sarcina!
Si inceteaza sa te mai stresezi, stress-ul duce la dezechilibrare hormonala si atunci sa vezi intarziere a ciclului!
Sanii te dor si sunt putin umflati din cauza ca esti in faza de premenstruatie, cu alte cuvinte peste cateva zile o sa-ti vina ciclul menstrual, in ciuda panicii exagerate.
Nu mai gresi ca nu merita.happy

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stresul nu intarzie menstruatia si nici bagatul degetelor in pasarica.

| JHsbjdhsb explică (pentru Violleta2022):

Stresul întârzie menstruația happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru JHsbjdhsb):

Daca ma contrazici si pe mine, atunci la ce naiba mai vii sa ne intrebi aici?

| Goete a răspuns:

Ce este pattingul asta pe care l-ai facut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, niciodată nu vei rămâne gravidă de la asa ceva. Dacă nu a fost penetrare sau orice care sa implice organul genital al băiatului, nu ai cum sa ramai gravidă! Dacă durerea persista, consulta un medic. Sper ca te am ajutat.

| JHsbjdhsb explică (pentru anonim_4396):

Nu știu sunt foarte panicată și..nu e o durere foarte rea e suportabilă dar îmi inatrzie menstruația și mă gândesc foarte mult ca sunt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JHsbjdhsb):

Nu ești! Poți sa iti faci un test de sarcina și o sa vezi ca nu esti însărcinata, dacă tot ai grija asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, draga mea, stai linistita.

| Aditu94 a răspuns:

Ai facut sex cand erai pe menstruatie? posibil sa iti intarzie, s-au sa fie o dereglare hormonala..pe baza de stres..se inttampla, nu e un impediment. daca nu a existat o penetrare cu penisul si doar cu degetele, sansa sa ramai gravida e zero, caci nu a existat penetrare cu un penis.Dar pentru linistea ta, fa un test de sarcina.

| JHsbjdhsb explică (pentru Aditu94):

Nu am făcut sex când eram pe menstruație am făcut patting dar fără penetrare, și a atins puțin penisul de vagin dar nu a introdus(nu avea sperma nici nu și a dat drumul)..deci are șanse să fiu gravida sau...

| Aditu94 a răspuns (pentru JHsbjdhsb):

Nu sunt sanse sa fii gravida, nu poti sa ramai gravida daca a folosit mainile..palmele sa se joace cu vaginul tau..si daca a apropiat de vagin penisul fara sa isi dea drumul, la fel pot spune ca nu sunt sanse sa ramai, asa ca stai relax.

| MichailOfilescu a răspuns:

Ai laptic in tate acum.