| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU
1. Voi va scărpinati la penis sau îl aranjați in public adică dați cu mâna de el?
2. Vouă vi se scoala des? laughing Mie da...

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

. Voi va scărpinati la penis sau îl aranjați in public adică dați cu mâna de el?
da ma scarpin la el cand vad intrebari asa inteligente
Vouă vi se scoala des? laughing Mie da...
sa se scoala cand vad una pe strada? n-am patit asa ceva, o plac dar nu sa se scoale, esti cam obsedat dupa vagin, o sa fi catelusul lor preferat si mai mereu in zona prieteniei

| mudokins78 a răspuns:

De câte ori ți-am spus să nu te mai uiţi la Pokemon?
Nu vezi ce păţeşti?
O iei razna maică! (Prafu şi pulberea să se aleagă de ăştia care hranesc copiii din ziua de azi cu kokainum!)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. CUm sa nu. FOlosesc tot ce prind, bastoanele de la batrani, genti sau ochelari de la femei.

| RedTurtleeee a răspuns:

1-Il aranjez cand sunt in public cu mana la o toaleta.
2-Doar dimineata si seara