| Lukasssz a întrebat:

Hey TPU, ati auzit cazuri in care barbatii s-au casatorit mai mult din cauza familiei, ei nedorind de fapt sa faca asta?

Răspuns Câştigător
| Rux04 a răspuns:

Bună. Eu nu am auzit. Eu m-am căsătorit cu soțul pentru că așa am vrut noi. Nu ne-a spus nimeni. Dacă acei bărbați o fac doar de gura familiei nu e bine. Pot spune nu și să trăiască cum vor, sunt maturi totuși.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| T0T a răspuns:

Ați*
Că îmi vine a-ți corecta limba română.
Și da, sunt situații. Însă erau mai dese în trecut sau sunt dese în societățile în care libertatea e redusă.

Răspuns utilizator avertizat