| Simonaa0193 a întrebat:

Am 12 ani. Cum pot să il fac pe iubitul meu care are 16 ani sa facem dragoste? Eu îl iubesc și vreau să fac asta cu el, dar el zice că sunt prea mică. sad

19 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Moamă, ce preocupări au mai nou fetele de 12 ani.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca vrei sa-l faci infractor si sa-l bagi intr-un centru de detentie, avand in vedere ca actul sexual cu un minor de varsta ta se pedepseste cu inchisoare de la 2 ani la 9 ani.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si... nu are dreptate?

| Emilian65 a răspuns:

Il felicit pe iubitul tau ca nu vrea sa faca sex cu tine. El este un baiat cuminte, se gandeste la viitorul lui si nu vrea ca tu sa faci sex la varsta de 12 ani.

| Andreeush a răspuns:

Păi ce ai vrea să îți zică?
Tu ai 12 ani, ești mult prea mică.

| Sofer a răspuns:

Ești prea mica pentru asta. Nu îți ajunge săruturi și îmbrățișări?

| Simonaa0193 explică (pentru Sofer):

Nu sad îl iubesc și vreau să o facem împreună

| Werrich a răspuns:

Vrei sa dea de belele avand in vedere ca varsta pentru consimtamantul sexual este 15 ani? Indiferent ca are acordul tau, el va raspunde penal pentru relatii sexuale cu minori.

| Crackman a răspuns:

Pai uite un om care are capul pe umeri laughing)

Eu zic sa mai astepti pana te joci dea facut copiii

| Marius22222222222 a răspuns:

Esti de acelasi vârsta cu pedeapsa

| alexalx1234 a răspuns:

Deja ai gândul la pl. E clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea mica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Awww ce drăguț.
Ala-i prost. O sa rămână virgin toată viața lui.
Gaseste-ti altul mai mare, că nu e de tine, ești așa micuța și drăgălașă te-as pupaci toată.

| Dana2103 a răspuns:

Esti copil. Dragoste inseamna doar pupat la varsta ta

| GirlOnline81 a răspuns:

Ce curvasareala dracu’ pe generația asta...

| Radandam a răspuns:

Cum naiba unul de 16 ani, care teoretic e la liceu, se uita la una de clasa a 5 a. Asta e poveste inventata sigur.

| Mortimer2020 a răspuns:

Prea devreme, mai asteapta minim 3 ani fetițo

| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

De ce te grabesti asa? Macar stii ceea ce vrei, ce presupune viata sexuala, stii despre contraceptie, boli cu transmitere sexuala? Tu esti un copil, sexul nu e pentru copii, ci pentru adulti!

| Madalina1837 a răspuns:

Păi are dreptate. Sau vrei sa l bagi in pușcărie?