| dani97 a întrebat:

am 16 ani si am fimoza. vreau sa imi incep viata sexuala! pot face sex daca am fimoza? stiu ca singurul tratament este circumcizia, dar nu vreau sa se ajunga acolo! URGENT

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Stai linistithappy. Si eu am avut fimoza si inainte sa ma circumcid, am avut zeci de "partide". Se poate face sex, copii, fimoza nu e o disfunctie si nu te incurca cu nimic. Eu iti recomand o operatie, dureaza 20sec procedura si nu necesita nici spitalizare, iar recuperarea se face in 3-4zile,eu am facut acest pas, mai ales pentru igiena. O zi buna!