| Adaaaaaaaa123 a întrebat:

Am 16 ani si imi place de un baiat care are 20 de ani (nu cred ca e nimic rău in asta, nu e o diferenta prea mare de varsta). In fiecare dimineata imi da mesaje gen "buna dimineata copil, te pup dulce" si etc. Ma alinta (scumpete, copil, draga mea)... Ieri am fost cu mama in Dedeman (acolo lucreaza si el), avea mama sa schimbe un robinet (el i l-a schimbat) (eu eram afara), când am intrat si l-am văzut lângă mama am ramas blocata, cand se uita mama in alta parte se uita la mine ai imi zambea. După ce i-a explicat nu stiu ce lui mama, ne-am mai plimbat pe acolo si cand am intors capul intr-o parte s-a ninerit a fi el (si el s-a uitat la nine in acelasi timp) si mi-a facut cu ochiul si imi zambea (din nou)...
Aseara mi-a dat numarul lui de telefon si i l-am dat si eu pe al meu. Oare ma place si el?
*No hate*

Răspuns Câştigător
| ShamelessQboy a răspuns:

Asa se pare ca te place, cat despre diferenta de varsta, nu este mare doar ca tu nu esti majora.
Cred ca ar fi bine sa va apropiati mai lent, sa ai timpm sa-l cunosti mai bine si abia dupa sa hotărăști daca e sa te implici mai mult, relații intime etc.

| Adaaaaaaaa123 explică (pentru ShamelessQboy):

Nu o sa se ajunga pana la relatii intime?

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, te place.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da te place si el, nu-i mare diferenta de varsta.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

1. sigur-sigur te place. 2. tine-ti in frau hormonii. 3. nu-i mare diferenta de varsta; dar... ai grija de tine!

| HazelEyes77 a răspuns:

Baiatul e indragostit rau...in curand o sa fiti un cuplu mai mult ca sigur.

| Romanul86 a răspuns:

Îi place de tine, clar! Vezi dacă ține la tine!

| Adaaaaaaaa123 explică (pentru Romanul86):

Cum sa "vad" asta?

| Romanul86 a răspuns (pentru Adaaaaaaaa123):

Dacă îl ignori te mai caută? Dacă nu-i faci mofturile te mai vrea? Ce îți oferă el dacă ești în relatie cu el? Îți oferă flori, ciocolată, cadouri etc.

Răspuns utilizator avertizat