| hbjjhdsbvhbsdkv a întrebat:

am contimuarea de la intrebarile trecute si vreau sa va zic ca in seara asta a fost foarte nervos pe mine ca am iubit si a zis sa ii scriu iubitului nu lui si dupa am zis ce are si a zis ca nu poate sa zica eu i-am zis sa zica ce de aia sunt prieteni sa se ajute si a zis ca nu suntem prieteni noi suntem impreuna si ca ma iubeste e topit dupa mine si ma scoate in oras si sa vin in pijamale laughing nu am inteles chestia asta eu am zis sa isi bata joc de mine pentru eu nu il mai plac ca atunci si a postat statusuri pe Facebook gen,, ce frumos e sa fi indragostit" si no eu nu mai stiam ce sa cred odata ma saruta dupa zice ca nu o sa fim imp ca el place alta acum ma iubeste wtf nu mai inteleg
scuze daca am greseli
cine nu stie despre ce e vorba sa se uite la vechile mele intrebari toate sunt despre el laughing

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles nimic!
Nu stiu daca esti fata sau baiat, acum spui "sunt nervos" apoi repeti fara sens "pe mine ca am iubit si a zis sa ii scriu iubitului nu lui si dupa am zis ce are si a zis ca nu poate sa zica eu i-am zis sa zica".
Sincer, esti sfatuit de TPU sa verifici ceea ce scrii, macar fa-o iniante sa publici, pentru ca nu putem intelege ce incerci sa spui aici, nimic nu face sens!