| Roxika97 a întrebat:

Am fost cu un baiat 2 luni si ceva aproape 3. Ne-am despartit,, ca sa nu va mai dau alte detalii cititi intrebarea anterioarawinking. va rogbatting eyelashes In fine, s-au intamplat toate astea. Si a aparut un alt baiat, la inceput a fost cam greu, el zicea ca ma iubeste si chestii ca vrea sa fie cu mine. M-a intrebat odata si i-am zis nu, dupa care mi-am dat seama ca nu mai are rost sa stau si sa sufar dupa fostul si el sa se distreze. Asa ca m-am ambitionatlaughing sau cum vreti sa-i spuneti, si a doua oara cand m-a intrebat i-am zis ca da. A inceput sa-mi placa foarte mult de el, sa vorbim pana noaptea tarziu si dimineata devreme. Pot sa spun ca sunt obsedata de el. Eu simt ca ma iubeste Imi trimite zeci de mesaje pe zi, si chiar daca nu pot sa-i raspund la toate sau sa ii trimit si eu macar unul facut de mine( el imi trimite poezii de dragoste facute de el ), nu se supara, nu ma intreaba " ma mai iubesti? " cum facea fostul il imi zice pur si simplu de mii de ori pe zi, suntem de o saptamana impreuna si nu cred ca e bine ceea cea fac. Poate intr-un fel este bine ca il uit pe fostul, dar cred ca sunt prea obsedata de el laughing De-abia dorm 6 ore pe noapte laughing, nu pot sa fac nimic fara sa ma gandesc la el, chiar si cand intat. Si mi-e sa nu iau note mici, chestii, pentru ca mama nu stie ca eu sunt cu el, sau ca am fost cu fostul laughing Asta-i alta poveste oh go on si nici nu va stii! straight face Aseara, prietenul meu s-a dus sa isi faca baie. Intre timp a intrat fostul meu prieten pe mess, eu aveam la status " Te Iubesc Foarte Mult :X:X::X: ". Fostul a vazut statusul si m-a intrebat " cf draga? " ceva de genu i-am zis ca bine. apoi m-a intrebat" pe cine iubesc? pe el " si i-am zis ca : NU, si ca nu ar trebui sa-l intereseze. Nu stiu daca e bine cum m-am comportat cu el. in fine, dupa iar m-a intrebat " daca mai vreau sa fiu cu el si sa ne impacam" iar eu i-am raspuns ca NU si ca de ce as face aceeasi greseala sa fiu din nou cu el. Apoi m-a rugat sa ii spun cine este ala cu care sunt ( app actualul meu prieten este cel mai bun prieten al lui, bine doar el crede asta, prietenul meu zicea ca fostul meu prieten este super enervant, poate si pentru ca fostul meu prieten este mai mic cu un an ca actualul, si poate asa i se pare lui ) ca il omoara si nu stiu ce oh go on, i-am zis ca f glumetz si pana il omoara el il adoarme actualul meu prieten laughing. Dupa a iesit. A intrat si prietenul meu si i-am zis tot ce am vb cu ala, si a zis ca e gelois, si ca o sa vb el cu ala sa nu se mai dea la mine ca mai foilosea si cuvinte gen " pisi" sau "iubi" in discutia aia. Dar, desii imi este greu sa recunosc, inca mai ti la fostul prieten. CE AR TREBUI SA FAC? AM FACUT BINE CUM AM VORBIT CU FOSTUL? PE CINE AR TREBUI SA ALEG?
Va rog AJUTATI-MA!
Dau funda

5 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Uita-l pe fostul`, ai grija de actualul, ai grija sa nu faceti pasul important, e mult prea devreme(de obicei cand zici ca ma iubeste va ganditi sa mergeti si mai departe).
Cam ii dau dreptate lui pimpux si eu cand eram mica si imi placea de un baiat gata ziceam ca-l iubesc, dar nu era asa.

| e7d7n7 a răspuns:

Ce despărţire mă? Ce alt băiat mă? Ce iubire mă? La 13 ani?
Vezi-ţi mă de treabă!

| elena445 a răspuns:

Pe cine iubeste mai mult inima.

| Pimpux a răspuns:

HA HA HA HA HA HA HA HA HA! ce **** stiti voi mucea ce e aia iubire dupa o saptamana. nici par pubian nu aveti dar voi va iubiti. :-))) sunteti penibili

| mihnulet a răspuns:

Facusi bine si tu inca ti la fostul de oare ce creierul tau cam aar veni se obisnui cu fostul si ii e greu sa inceapa sa se obisnuiasc cu cel nou deci sentimentul va disparea complet in jumate din timpul petrecut cu fostulwinking