| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de o parere feminina.
Am o amica cu care pove de toate ca intre baieti si imi zice despre relațiile ei ca X si Y nu stie *** si ne-am despărțit numa Z ma *** mai bine...( scuze de limbaj).
1. Cam ce ar trebui sa stie un bărbat ca sa o faca fericita?
2. Cum ar trebui sa fie actul sexual (pasional, hard, pozitii multe, dimensiunea conteaza habar nu am.) ca sa fie multumita o femeie de partener?
Ca as dori sa mi-o pun cu ea da nu as vrea sa imi stric amiciția daca nu e multumita, ps. Am 15cm...

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ps. Am 15cm..."

sau ai vrut să spui... ani?

| mihai69 a răspuns:

1. să „citească" semnele care îi arată că femeii îi place ceea ce face sau nu;
2. dimensiunea contează, dar uneori contează mai mult să știi ce să faci cu ea.
Actul sexual trebuie să fie... potrivit cu partenera. Nu prea sunt două fete cu preferințe identice.