| Charm a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor. Peste 17 zile, o sa facem o excursie excursie in care merge toata clasa. Problema este ca eu si prietenul meu suntem in aceeasi clasa, si as vrea sa stiu ce sa fac ca sa ma apropiu mai mult de el decat de obicei. Suntem destul de apropiati dar pana acum nu prea am avut parte de un sarut sau sa stam impreuna putin timp fiindca stiti...profesorii si regulile lor...la scoala nu avem voie cu chestii din astea. Deci ce as putea face, in excursie o sa mergem prin mai multe locuri si o sa ne cazam toti la un hotel si as vrea seara eu si colega mea sa ii chemam pe prietenul meu si inca un baiat in camera noastra da mi-e frica sa nu vina dirigu sa ne certe dupa fiindca lui nu-i place si a spus ca nu e voie cu prostii gen saruturi, imbratisari, dar simpatiile sunt in regula. Cu toate astea ce as putea face? Cel mai bun raspuns primeste funda, si va rog nu vreau raspunsuri in batjocura. Bye!

Răspuns Câştigător
| SMarius a răspuns:

Ce fain.deci excursiile astea sunt cele mai bune ocazii pentru apropieri de genu.In primul rand,indiferent cu ce mergeti(autocar,tren) stai langa el,tineti-va de mana,mici saruturi... apoi seara tineri in brate,te descurci tu, daca va iubiti e o chestie instinctiva, nu trebuie sa te gandesti prea mult la ea...Si acu ma faci sa vreau si eu excursie(maine daca se poate)laughing

1 răspuns:
| wildfirerock a răspuns:

Uite, de ce nu il inviti la o iesita inainte de excursie. poate faceti un plan impreuna sau cevawinking Bafta!