| randomaccount972 a întrebat:

Hey TPU! (Am o problemă cu altcineva, nu este pentru mine!)
Oare după câte zile după sex, rămâne o femeie gravidă? Este posibil ca testul de sarcină să fie pozitiv EXACT în a DOUA zi? Sau este nevoie de mai mult timp? Am nevoie de un răspuns urgent dacă se poate! Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Vash96 a răspuns:

Depinde cat ai umplut-o, zic totusi sa faci testul dupa 3 zile.

| Ivanjimenez a răspuns:

3 zile de obicei

| Teo29 a răspuns:

Daca au facut-o neprotejat, exista riscul mereu de sarcina,.
Da-le un sfat, sa foloseasca protectie pe viitor!

| AliGab a răspuns:

Testul de sarcina da rezultat ppzitiv la 10-14 zile dupa conceptie