| anonim_4396 a întrebat:

sad Am sa va povestesc pe scurt povestea mea. De aproximativ 9 luni(cam de pe la inceputul lunii iunie 2013) am inceput sa vorbesc cu un tip pe net. Eu am 14 ani. El are 30. Da! Stiu! Este o diferenta ENORMA de varsta, insa eu nu am luat in calcul asta, pana acum. La inceput, totul parea ok, adica doar vorbeam, diferite lucruri...Mi-a parut un tip foarte de treaba, ma intelegeam bine cu el. E destul de dragut. Ne-am vazut de cateva ori. Iar dupa un timp, eu, am cam inceput sa il plac. Si am aflat ca si el pe mine. Asa ca am ajuns sa stam impreuna. Sa fim un cuplu. Ma simteam atat de bine cu el. De la el am invatat multe. Se comporta foarte frumos cu mine. Asta nu a durat mult, iar dupa un timp a inceput sa fie altfel. Cu totul altfel. A inceput sa vorbeasca tot felul de prostii cu mine, numai chestii perverse. Nu inceta! Era insistent! Imi trimitea poze cu el gol facand tot felul de prostii. Imi cerea mereu poze cu mine goala. Sau chiar si video. A zis sa nu ma gandesc ca ar vrea sa faca sex cu mine. Ca stie ca sunt prea mica si ca ma asteapta pana o sa mai cresc si pana o sa ma simt eu pregatita. Insa continua sa imi ceara poze Bineinteles ca NU i-am dat! Nici nu mi-ar trece prin cap sa ii dau astfel de poze. Un timp, am incetat sa mai vorbesc cu el pentru ca nu mi se parea normal ce face! Insa nu m-am putut abtine foarte mult timp! Eu chiar ma indragostisem mult de el! In fiecare zi ma gandeam doar la el! Imi pusese stapanire pe ganduri! Eram trista fara el! Asa ca intr-o zi l-am cautat, crezand ca poate, poate s-a schimbat. Si ca este din nou asa cum l-am cunoscut. Dar NU, nici vorba! A inceput din nou sa imi ceara tot felul de chestii perverse. Vroia sa ne intalnim. Sa imi bage mana in chiloti. Sa facem chestii legate de sex.(NU sex). Sincer, nu stiam ce sa fac! Pe de-o parte il iubeam, pe de-o alta il uram pentru ceea ce era de fapt! Nu mai stiam ce sa cred! Asta pana intr-o zi cand am vorbit cu o prietena de a mea. La un moment dat, imi spune ca vorbeste cu un baiat, x, (nu dau nume) si ca vorbeste prostii cu ea. Si ca mai este inca o fata, prietena cu ea, care vorbeste si ea cu baiatul ala. Eu stiam despre cine e vorba. Deci m-am inselat!?!? Este de fapt un pedofil? Cum poate sa vorbeasca cu inca doua fete, in timp ce el era in relatie cu mine? Le place si pe ele? Nu m-a simtit tocmai ok cand am auzit ca mai vorbeste si cu alte fete(prietenele mele). Credeam ca pe mine ma place! Ca sunt doar eu! Acum ma gandesc ca de fapt poate mai sunt multe alte fete cu care vorbeste. Nu numai eu! Eu nu mai inteleg nimic! M-am suparat pe el si acum nu mai vorbim. Au trecut doar cateva zile de la cele intamplate. Dar NU pot sa-l uit! NU pot! Chiar NU pot! Cu el am vorbit despre cele nai ascunse temeri, ma inteles, m-am atasat enorm de mult de acest individ, am crezut ca ma iubeste. Dar nu cred ca a facut-o vreodata! Voi ce credeti? Insa, acum, dupa toate cele intamplate, ma simt foarte naspa! Ma simt tradata, inselata, confuza. Cum m-am putut indragostii de un asemenea baiat? Ce sa fac acum? Ce e de facut? Cum sa-l uit? Voi ce ati face intr-o asemenea situatie? Va rog ajutati-ma! FUNDA la cel mai bun si folositor raspuns! Multumesc! sad

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Era evident ca e un pedofil, nimeni nu s-ar fi gandit vreodata la altceva si nu cred ca tu poti fi atat de credula incat sa nu stii asta. Cel mult ti-a placut sa te lasi folosita, dar nu pot sa cred ca te-ar fi pacaliot fie si pentru o clipa, cred ca si un copil de 4 ani si-ar fi dat seama din prima clipa. Cum sa crezi ca te iubeste un barbat acre ti-ar putea fi tata? Mai ales ca tu esti un copil, nu poti fi iubita ca femeie decat de un pervers. Evident ca nu te-a iubit la modul in care crezi tu, ci intr-un mod pervers, bolnav, ac pe un obiect sexual si atat. Este o urmare foarte normala a incercarilor tale de a agata barbati pe internet, singurul barbat care ar fi putut sa raspunda ideilor tale ar fio fost un pedofil. Ai mare noroc ca nu s-a gandit sa te vanda, daca avea de gand erai de mult rapita din tara si vanduta pentru prostitutie infacntila, chestie pe care o patesc fetele care fac ca tine. Simte-te extrem de norocoasa, ai scapat de ceea ce ai cautat, practic ai avut un noroc chior, sansa vietii tale.
Trebuie insa sa anunti politia, esti datoare fata de alte copile care pot cadea in aceeasi capcana si acre s-ar putea sa nu aiba norocul tau. Arata imediat toate discutiile unui parinte si prezentati-va la cea mai apropiata sectie de politie chiar in seara asta. Asa vei reusi sa meriti norocul pe care l-ai avut, sa demonstrezi ca nu esti fata care ai fost atata timp si ca vrei sa te schimbi in bine, sa duci o viata normala, sa fii copil, nu obiect sexual pentru perversi.

greece12
| greece12 a răspuns:

Un pedofil care se hranea cu gandurile tale de copil.
Anuntati politia.Toate,la un loc, veti face un mare bine multor altor fete care i-ar putea pica in capcana.

| JoshuaNNN a răspuns:

Tu in primul rand numesti un barbat de 30 de ani "baiat".Nu o sa iti placa raspunsul meu, dar tipul era un pedofil, ca te-a ascultat in legatura cu problemele tale, asta o poate face oricine, s-a comportat frumos cu tine doar ca sa iti intre la inima, ceea ce a reusit, scopul lui find sa te prosteasca sa ii indeplinesti satisfactiile perverse pe care le are.Tu, ai fost doar un INSTRUMENT pentru el, nicidecum o iubita, da, a vrut sa te foloseasca, nimic mai mult, nici nu se pune problema sa fi avut sentimente.
Hai sa fim seriosi, ce om la 30 de ani se indragosteste de o pustoaica la 14 ani? Mi se i-a de tot cand vad astfel de postari, dupa plangeti ca nu sunteti iubite...

| shadow72 a răspuns:

Nu va place pe niciuna din voi geniilor...e psihopat

| bibi5961 a răspuns:

Pedofil clar, si profitor

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Esti asa de naiva... In primul rand, diferenta de varsta era mult prea mare si asta ar fi trebuit sa iti dea de gandit de la bun inceput. In al doilea rand, iti spun ceva, sa stii pe viitor. Adesea, toti oamenii astia, pedofilii, daca vrei sa le spui asa, au o tactica. Prima data te atrag comportandu-se si vorbind frumos cu tine, apoi se schimba, cand crede ei ca te-au sedus. Este un obsedat sexual.
Te-as sfatui sa vorbesti cu mama ta, dar sunt sigur ca nu o s-o faci. Nu-l mai baga in seama daca vrea sa vorbeasca cu tine, scoateti-l din cap, si daca vezi ca nu vrea sa te lase in pace o perioada mai lunga de timp, vorbeste cu parintii tai si eventual depune plangere la politie.
Aa, era sa uit! In caz ca nu ti-ai dat seama, urmatoarea etapa pe care urma sa o faca, era sa te convinga sa faci sex cu el de buna voie, sau in caz ca nu voiai, sa te violeze.
Inca nu iti dai seama la ce pericol te expui. Sau, urma sa te expui.

| AdyAdeluş a răspuns:

1. Daca as fi cu toate tiglele pe casa nu as fii in situatia asta. Pe bune, la 14 ani te-ai gandit la o relatie cu un bosorog pot spune pentru varsta de 14 ani. O sa iti zic eu ceva ce o sa te doara dar asta e adevarul. Acel barbat a vrut doar sa profite de tine de la inceput. Cum ai gandit tu in creierul tau ala camun barbat la 30 ani poate iubi o fatamcare I-ar putea fii0 fiica?
2. Bine, nu pot sa zic ca nu am avut si eu deaface cu pedofili din astia si mereu intram in jocul lor, dar eu faceam asta de distractie nu ca imi placea tipul. Si pe bune, cum poti sa iubesti vere un barbat care are 2 anilor tai? Ma rog... bafta si ai multa grija cu cine vb pe net.

| neutrino a răspuns:

Esti tanara, o copila singura si vulnerabila, putin fara minte chiar daca tu singura stii ceea ce ai de facut.

| ywar a răspuns:

Mai, cum sa iti spun eu: ai gresit si prima data cand ai acceptat o astfel de relatie cu el si a doua oara cand l-ai cautat. Pe scurt el poate fi acuzat de pedofilie si poate fi trimis in spatele gratiilor. Daca is mama si tata ceva, scapa ii dau cu suspendare.
Nu trebuie sa te simti tradata sau in vreun fel confuza. Situatia e limpede. Rupe legatura cu el si vino-ti in fire. Pe de alta parte daca el incearca sa iti mai faca aluzii sexuale sau chiar sa treaca la amenintari sau chiar la fapte esti libera sa te duci la politie! Nu stiu cine o sa te ia in seama la politie pentru ca ei cam stau prin boscheti dupa cei care depasesc viteza. Bafta! si nu te murdari!

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Tu eşti prea naivă, o copilă. Acel băiat e de fapt un bărbat. E pedofil dacă se dă la puştoice de 14 ani aşa ca tine. Nu mai crede toţi pedofilii. Încetează orice legătură cu el.
Succes!

| Alcyon a răspuns:

Tipul nu e normal la cap. Niciun barbat intreg la minte, nu s-ar incurca cu o fetita de 14 ani! Cum sa crezi ca individul ala te iubeste?! Cine stie ce-o fi vrut sa faca cu pozele tale; bine ca nu i le-ai dat! O fi vreun proxenet nenorocit, care racoleaza minore si pe urma le obliga sa se prostitueze. Iar tu stai si plangi dupa el, in loc sa-l reclami la politie.

| grab a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai, nu-ti fie teama. un astfel de om care cere doar perversiuni si nici macar nu sex explicit este un dereglat mintal cu posibilitati de agresiuni fizice ulterioare degenerative in viol. vorbeste cu parintii tai ca sunt cam de varsta cu el si cere-le protectie si o plangere la politie oficiala ca sa fii acoperita in caz de complicatii ulterioare si politia sa mearga direct la usa lui cu catusele la cea mai mica banuiala.
ce daca te-ai indragostit de el... e timpul sa te detasezi pentru binele au, ca inca esti mica si nu stii ce inseamna dragostea coapta. ai tot timpul din lume in liceu si facultate ca sa simti ADEVARATA dragoste la varsta POTRIVITA!
Succes si ai grija de tine. Si eu am o fata de 5 ani si ceva si mi-ar fi tare greu sa stiu peste 10 ani ca ea e prinsa in capcana unui pedofil bolnav mintal, cred ca l-as linsha sau l-as omori de viu sa vad ca imi raneste fiica.

succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai liniştită că îl uiţi.Tu să-ţi vezi de copilărie! Singurele persoane care te iubesc acum şi pe care îi iubeşti sunt părinţii tăi, familia ta, nu te mai prosti că nu ştiu ce nu poţi.Nu înţelegi nimic la vârsta asta. Vorbeşte cu părinţii tăi, dacă nu faci asta ascultă şi lasă-l pe pedofilu ăsta, mie mi-e scârbă de astfel de oameni, ai grijă de tine, lasă prostiile astea care îţi pot distruge viaţa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cât din preţiosul tău timp ai pierdut inventând povestea asta?

| LoriLoL a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna si intrebarea asta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistita, nu va fi ultima oara cand te-ai indragostit de persoana nepotrivita. Trebuie doar sa citesti cateva destainuri de pe aici si vei intelege ca asta se intampla zi de zi, tuturor. Priveste partea plina a paharului, ai invatat ceva nou. Niciodata nu te increde in ce spun oamenii, ca sa afli ce se afla in spatele cuvintelor trebuie sa inveti sa-i observi si sa-i pui in situatii neasteptate. Cuvintele raman simple cuvinte, doar faptele vorbesc cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti proasta. Are 30 de ani, se da la 3 copile de 14 ani si ele pun botu'. Oh, chiar ma intrec ce ar putea fi in neregula la asta. Trezitiva-n pusca mea, voi nu vedeti, chiar nu vedeti? Tare mi-e rusine sa fim de-o seama, crede-ma.

| LoriLoL a răspuns:

''Iar dupa un timp, eu, am cam inceput sa il plac. Si am aflat ca si el pe mine. Asa ca am ajuns sa stam impreuna. Sa fim un cuplu." cam exagerata povestea asta a ta.te contrazici singurica in toate cele scrise mai departe. daca erai cu el cum naiba ai aflat ca mai vorbeste si cu altele cand tu erai la el? sau parintii tai n=or fi aflat? hai sa fim seriosi..ca sa nu mai zic ca n-0ati avut relatii...bla bla bla

| biafresh a răspuns:

Mi se pare ca esti mult prea naiva. Un om de 30 de ani care e cu o fata de 14 ani. El trebuie sa nu aiba toate mintile in cap (nu vreau sa ma exprim urat). Ai un examen anul asta gandeste-te la asta si uita-l pe ciudatul ala ( sa nu spun ceva urat ).

| critikl a răspuns:

Esti o copiila vulnerabila si ne comunicarea cu parinti poate duce la ceva mult mai rau, esti constienta ca nu avea ganduri curate cu tine de ce nu ti-ai pus intrebarea asta ''Ce a vazut asta la mine?'' si poate iti venea si raspunsul in cap...insa daca sa ajuns si la intalnire asta e grav foarte grav te-ai expus la un pericol enoorm omu ala e un Pedofil esti poate printre putinile fete care au scapat...dar ce a fost in capul tau?! credeai ca un om de 30 de ani poate iubi o copiila gandeste-te ca daca se forta putin avea copil cat tine de mare! TREBUIA NEAAPARAT INTRODUCEREA IN SCOLI, EDUCATIE ANTI-VULNERABILITATI! Pe viitor sa incerci sa eviti astfel de evenimente daca vorbesti doar in Online e ok, dar mai bine nu ca vad ca pui botu repede la vrajeala si o sa iti para rau.Sunt dezamagit de fetele din ziua de azisad

| love100000 a răspuns:

Esti la o virsta la care poti fi manipulat cum le este pe placul altora.Eu cred ca ar trebui sa-ti ieiinima in dinti si sa uiti de acel tip dubios caci ai putea intra in vreo incurcatura din cauza careea tiar fi rusine toata viata.Da-l naibii chiar de 30 de ani! Ce nu mai sunt tipi normali? Ia gandeste-te tu singura e corect ce faci? Stiu ca dragoste nu are virsta dar are limite.Si chiar daca el spune ca nu vrea SEx eu nu cred cai cam asa.Stiu ca nu va fi usor dar am sa-ti spun pe sleau bagati piciorul in relatia asta de 2 bani in care ai pus suflet si ai rupt bucati din inima.Si ia sa te intilnesti cu baieti mai de virsta ta care da nu vor fi la fel de maturi poate nu la fel de sexi sau cool dar ei se pot purta frumos la fel ca asta si cine stie poate ai norocul ala sa te indragostesti Cu Adevarat si esti si tu fericita cu adevarat. Sper ca te-am ajutat si tiam deschis ochisorii.

| Crissssofficial a răspuns:

1. Normaaal ca este un pedofil
2. Tu umblii cu d-astia cu 26 de ani mai mari decat tine? Esti nebuna?
3. Sfatul meu: te desparti de el repeeeedeeee...
4. Trebuia sa stai cu de astia de varsta ta

| iulian0104 a răspuns:

El asta a si vrut...sa te faca sa-l placi si apoi intr-un sfarsit si faceti sex... uita-l nu a vrut altceva de la tine