| AndreeaElisa0002 a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat iubesc un baiat cu care sunt certata de mai bine de un an el m-a intrebat inainte sa nu ne mai vorbim daca vreau sa fiu cu el si l-am refuzat si acum regret am incercat sa vorbesc cu el dar nimic. ajutati-macrying

2 răspunsuri:
| Miley_1353 a răspuns:

Pai,fa tot posibilul si impaca-te cu el cu scuza:,, uite, e Craciun si n-ar fi frumos sa fim certati si acum.imi cer scuze pentru orice rautate ti-as fi facut, sper ca ma poti ierta si s-o luam de la capat ca niste prieteni" big grin mie mi-a mers si m-am impacat cu un prieten adevarat.succes!