| anonima01 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cum il fac sa ma placa? App. eu nu-l mai vreau.Am avut aseara o discutie pe mess (cu ajutorul unei colege) si cica nu ma place si tin sa spun ca ma bucur deoarece dupa discutia de aseara mi-am dat seama ca e un idiot si ca nu-l mai plac. Dar totusi vreau ca el sa ma placa, am chef de niste ras.Cum il fac? P. S.:Cine da niste sfaturi care sa mearga primeste funda.happy

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de tine...
Nu ai altceva mai bun de facut decat sa ii faci pe altii sa sufere? Sper sa intalnesti pe cineva care sa iti faca ceea ce vrei sa ii faci tu baiatului.

| anonima01 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Nu, nu am altceva mai bun de facut.Si nu-l cunosti pe baiat, ar merita-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonima01):

Ca merita, ca nu merita cu ce te ajuta? Te simti tu bine 5-10 minute, dupa el se poate razbuna pe tine pentru ce ii faci, tu pe el si tot asabig grin
Daca nu vrei sa ai parte de "motive " de razbunare, uita-te la alti baieti, vorbeste cu alti baieti si lasa-l pe el in legea lui.

| anonima01 explică (pentru anonim_4396):

Oricum vreau sa ma uit dupa alti baieti!happySi oricum stiu ca n-o sa mearga fiindca nu-mi iese nimic niciodatarolling on the floor

| lovenonylove a răspuns:

Ignora-l fa fite comportate urat ca si cum nu rtiar pa. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonima01):

Totul iti iese sa stii. Chiar si din greseli, iti iese o invatatura. Razbuna-te pe el. Fa orice sa te simti bine acum. Cand vei realiza ca ai gresit, vei invata. Am crezut ca poti intelege asta din cuvinte, dar dacda nu merge, fa ce simti si constata singurica.

| anonima01 explică:

Penibil esti tu! Auzi de ce nu te-ai duce tu sa te sinucizi? Chiar ai face un bine populatiei. Apropo chiar ai de gand sa raspunzi la toate intrebarile mele?

| anonima01 explică:

Sa mor eu de oftica din cauza ta? N-ai sa vezi asa ceva nici macar in cele mai frumoase vise ale tale!

| anonima01 explică:

N-ai sanse!

| anonima01 explică:

Mutumesc frumos de compliment!

| anonima01 explică:

Ai patit ceva? Mai mult ca sigur ai luat ceva! Nu te-ai mai legat de moldoveni, nu te-ai mai trezit sa spui nu stiu ce despre mine care nu e adevarat.
Clar ai luat ceva!

| anonima01 explică:

Mie-mi convine cat timp ma lasi in pace!

| anonima01 explică:

Si se pare ca deja iti revi!
In primul rand ca sa stergi cu mine pe jos trebuie sa stii unde locuiesc! In al doilea rand iar ai o teorie stupida, nu se mai fac case din chirpici, acum se foloseste caramida!

| Cr1s71an a răspuns:

Sincer nu cred ca ai dreptata mai treci si tu prin Moldova din Romania si Republica Moldova si ai sa vezi ca au tehnologie pentru agricultura mai avansata decat toata Eomania!

| anonima01 explică:

Chirpiciul se folosea acum nu stiu cati ani. Apropo eu sunt din Iasi nu tu si stiu clar ce spun!
Apropo treci si tu prin zona Moldovei si dupa comenteaza!

| anonima01 explică (pentru Cr1s71an):

Stie si el ca nu are dreptate, insa are ceva cu mine si ar face orice ca sa ma enerveze.

| anonima01 explică:

De unde stii tu ca e moldovean? Apropo scria "Eomania" nu "Eomenia". Chiar trebuie sa te iei de fiecare persoana care scrie un cuvant gresit?

| anonima01 explică:

Dar imi si inchpui ca si vrei tare sa vi prin Iasi, mai ales ca vorbesti asa frumos despre noi!
Iar raspunsul la intrebarea ta e oricum nu! Ai vrea tu sa vi pe la mine, dar nu prea se poate! In primul rand nu te vreau in preajma mea si in al doilea rand nici nu stiu cand e ziua ta! Deci, imi pare foarte rau (de fapt nu imi pare), dar nu prea pot sa iti indeplinesc dorinta de ziua ta!

| anonima01 explică:

Nu! Ca sa stii si tu eram ironica! De ce mi-ar pasa cand e ziua ta?

| anonima01 explică:

Da, dar nu ar fi mai bine sa nu aflu deloc care e ziua ta? Asa as scapa si sa iti spun "La multi ani" si de ce sa ma creada pe mine lumea o taranca proasta, apropo nici nu sunt de la tara, daca nu am nicio treba cu tine?

| anonima01 explică:

Pai de ce ar trebui sa iti spun eu "La multi ani" daca nu am nicio treaba cu tine? De ziua ta te felicita parinti, familia, prietenii, cunostintele, iubita desi cred ca nu ai asa ceva, nu persoanele ca mine care nu te suporta si nu au nicio treaba cu tine! In concluzie, lumea nu are de ce sa a creada pe mine o "taranca proasta" daca nu te felicit de ziua ta.
Priceput?

| anonima01 explică:

Iar incepi? Mi-a scapat o litera, care e marea tragedie? In loc de "a" trebuia sa fie "ma". Mare chestie!

| anonima01 explică:

De unde sti tu ca nu stiu sa scriu si sa vorbesc? Mi-a scapat o litera si ca sa stii si tu chestia asta nu mi se intampla niciodata cand scriu de mana, la tastatura e altceva. Din cate stiu eu, dar poate sti tu mai bine, eu nu am scris niciodata cu greseli de ortografie. Dar na, te trezesti si tu in vorba ca nu ai ce face! Tu chiar nu ai scris niciodata gresit cand esti la calculator, tableta sau telefon?