| Bringthatbass a întrebat:

am si eu o intrebare. Cum pot descarca pozele de pe telefon pe PC? Dar nu cu bluetooth. Am un tecmobile. Ceva in genul BlackBarry! Plss ajutati-ma! Scuze de categorie!

Răspuns Câştigător
| Varzaatomica a răspuns:

Daca ai internet le poti uploada pe facebook de pe telefon(de preferat un profil privat, fara prieteni) si apoi sa intrii de pe pc pe acel profil si sa le downloadezi.
eu asa fac, fara "mate" insirate, nervi...
le uploadez dupa ce le fac iar cand am nevoie de ele le downloadezbig grin

funda?love struck

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Trebuie sa ai cablu de date, ca doar nu so descarca cu infrarosu.