| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare! Deci, am primit mai multe semne de la o fata ca ma place, dar nu imi scrie niciodata pe Facebook, Instagram astea si nu prea inteleg...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa fii cu ea ii spui ca o placi, crezi ca e mare chestie? Dai mesaj daca fata in fata nu te tine, in cel mai rau caz spune ca nu simte la fel si ce? mai bine ca nu iti mai pierzi timpul aiurea cu ea.

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate doar e mai flirty cu toți

| Anonimu173 a răspuns (pentru Adry05):

Da mai filtreaza cu baieti am vazut-o filtrand dar cu mine nu prea filtreaza am vazut-o deseori holbanduse la mine cand am intors capul, prietenele ei sunt entuziasmate si rad etc

| Violleta2022 a răspuns:

Si cum ai primit semnele, daca ea nu ti-a scris niciodata, nicaieri?

| Anonimu173 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai suntem la acelasi liceu, si din acelasi sat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimu173):

Eu te mai intreb odata: cum ai primit semnele, daca nu ti-a spus nimic si nici nu ti-a scris?
Nu are importanta ca sunteti din acelasi sat, scoala sau vecini, doar spune-mi cum le-ai primit, de unde stii ca sunt semne de "placut"?

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Nu am zis ca nu am vorbit in realitate.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vin si te mai intreb odata: de unde stii ca te place?
Ce semne ti-a dat? Unde ti le-a dat?

Imi tot raspunzi aiurea, nu la ce te interb eu.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Pai prietenele ei mi-au spus. Si am vazut-o deseori holbânduse la mine, (nu chiar mereu) tin sa precizez ca eu nu ma holbam la ea, am intrebat-o ceva si se bâlbaia vorbea repede etc.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

"holbatul" nu inseamna musai "placut", poate fii si de la nervi, iritare, frustrare.
Intreba-o daca te place, daca vrea sa fie rpietena ta....doar asa poti afla adevarul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate nu o sa vezi fata sa dea mesaj prima decat daca e urata, noi trebuie sa facem totul daca stai si astepti o sa mori singur.

| Anonimu173 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu in general sunt tupeist, dar in cazuri de astea nu am curaj. Și ea e timida cand e in preajma mea, la fel si eu.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Anonimu173):

Iti trebuie putin curaj. In rest merge de la sine: ori te accepta ori te respinge. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Anonimu173):

Daca vrei sa fii cu ea ii spui ca o placi, crezi ca e mare chestie? Dai mesaj daca fata in fata nu te tine, in cel mai rau caz spune ca nu simte la fel si ce? mai bine ca nu iti mai pierzi timpul aiurea cu ea.