| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema.
Am trimis administartorului mesaj si i-am spus asa in mare despre ce este vorba si ca as vrea sa imi stearga contul( asta fiind acum o luna si cv)
Acum de vreo doua saptamani iar i-am trmis un mesaj dar tot nu mi la sters.crying

Ce as putea face ca sa imi stearga contul nu stiu am inteles ca daca te raporteaza doi utilizatori se suspeda contul. Daca ati putea sa ma ajutati va's fi foarte recunoscatoare, nu stiu cateva sfaturi sau de ce nu raportatima va rog mult am mare nevoie de ajutorul vostru!sad
Fundaa'winking

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In primul rand,reposteaza intrebarea ta la "Totul despre TPU".
In al doilea rand,daca nu bombardezi adminii cu mesaje de suspendare a contului, aproape zilnic, nu ai sanse.Problemele de pe TPU sunt multe,rapotari,jigniri,trolli,spam,in fine,si problema ta e greu sa intre la prioritati, de aceea trebuie sa insisti.
Doar intrebarile cu doua raportari dispar, nu si conturile.

NOname
| NOname a răspuns:

Dacă vei fi suspendat, nu te ajută la nimic. Contul tău va rămâne, în continuare vei primi notificările de pe TPU, doar că vei putea să postezi maxim 5 răspunsuri pe zi.

Mai trimite niște mesaje la Contact! Într-un final ți se va respecta dorința.
Succes.