| Camyyyyyy a întrebat:

Am si eu o problema,eu si iubitul meu in ultima perioada ne-am cam distantat,el imi tot spune ca nu si ca asta cred eu,ca nu e adevarat,dar e distant,nu mai ma suna asa des, problema e a avut o relatie de 1 an cu o fata si acum 3 saptamanii s-au intalnit ca sa se desparta si fata in fata asa spune el,ea il tot cauta incontinuu,el imi spune ca doar pe mine ma iubeste,bineinteles ca ne-am certat din cauza ei de foarte multe ori,eu simt ca trebuie sa pun punct si consider ca imi ascunde multe lucruri,dar imi e foarte greu sa renunt tin foarte mult la el el spune ca ma cert mereu din orice dar nu mi se pare normal sa se intalneasca cu fosta daca am aparut eu in viata lui, ce imi recomandati sa fac? Dau funda celui mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Probabil se intalneste cu altcineva. Tu nu mai esti pe placul lui. Uita-te la tine ca te stresezi, daca tu zici ca se intalneste cu fosta, probabil asa este. Fii fata desteapta si vezi-ti de viata ta, curma suferinta mai repede, nu are rost sa te stresezi. Bafta

| Mussette a răspuns:

Sa pui piciorul in prag. Vorbesti foarte clar cu el, ce mai vrea de la ea, ce vrea de la tine, daca vrea pe ea, ori incerci sa faci pe dracu in 14 sa-l faci al tau, ori il lasi cu ea, sa vada cum ii e mai bine, dar in timpul asta sa nu-i vorbesti, sa-ti duca dorul, si se va intoarce daca te-a apreciat, te va cauta.