| addamaa a întrebat:

am si eu o problema, imi place de un baiat si nu stiu cum sa il atrag. ma puteti ajuta? fara raspunsuri rautacioase, plzz

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Dacă vrei îl atragem noi pentru tine?

| En3Rgi a răspuns:

Vorbesti mult cu el.Ii zambesti mereu cand il vezi.Te uiti mereu la el.Petreci mult timp cu el.Fi tu insati.
Poti sa incerci si sa il ti de mana. Daca el te place nu o sa refuze.
Bafta!

| Mirke a răspuns:

Iti dai cu un parfum barbatesc, ii dai o bere si il chemi la un fotbal, sigur ii atragi atentia!

| danaa96 a răspuns:

Depinde de baiat, de varsta lui... Intr-un fel il atragi pe unul de 15 ani, altfel pe unu' de 18, altfel pe unul de 23. Intereseaza-te ce hobbyuri are, ce-i place sa faca in timpul liber si "adopta" si tu unul din hobbyurile lui.
A, si inca ceva, o imbracaminte sexy intotdeauna face minuni la baietii de orice varstawinking