| Alenel a întrebat:

am si eu o problema.Nustiu daca m-am indaragostit sau imi place enorm de o fata dar cand o vad ma bucur sau cand trec pe langa ea simt ceva in inima. Fata de care cred ca m-am indragostit este in clasa cu mine dar din clasa a 7-a am inceput sa vb cu ea mult mai ales pe mess.Sunt o fire timida si nu stiu habar n-am nu pot sa ii zic ce simt.Eu nu stiu daca ia simte acelasi lucru fata de mine, ca sa aflu acest lucru lau pus pe un baiat sa o intrebe si i-a zis ca nu ma poate vedea in ochi ei decat ca un proeten foarte bun.Asta inseamna ca nu vrea sa fim impreuna? cum as putea sa ii spun ca o plac? cum sa fac sa nu mai fiu timid?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Daca te vede ca un pr f bun poate fi si un semn bun. chemao undeva numai voi doi si sa iti spuna ea in fata. poate i-a fost rusine de b ala si de aia a zis asta.
vezi daca se uita l tine insistent sta pe langa tine asta inseamna ca te place.
spune-i ca simti ceva special pentru ea daca nu poti sa zici "te plac ".
ca sa numai fi timid imagineazti ca esti cu prietenii tau sau daca te intelnesti cu ea spuneti asa "ACUM SAU NIKIODATA":X.

1 răspuns:
| FeelLove a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa iesit impreuna numai voi doi, sa va plimbati sau sa vorbiti stand undeva fara sa va deranjeze cineva si din vorba-n vorba spune`i ca iti place de ea sau ca ai vrea sa fiti impreuna.

FUNDITA?big grin