| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPUsad. Am si eu o problema.vineri seara prietenul meu a fost la un majorat.ieri nu am vb cu el pana la 4 cand sa trezit. apoi am mai vb un pic la 7 fara ceva si de atunci nu a mai dat niciun semncrying. I'am trimis un mesaj aseara pe la 10 si nu a raspuns.Am zis ca poate doarme. Dar cat doarmecrying?! Este deja 12:30 si el nu a dat niciun semn.Stiu ca poate par disperata... dar in ultimul timp am avut numai dezamagir la capitolul "relatii" si nu vreau sa'l pierd si pe el...Mentionez ca nu l'am stresat cu mesajele.si nici nu l'am sunat ca disperata. I'am trimis un singur msg si daca am vazut ca nu raspunde l'am lasat in pace.

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Asteapta sa te sune el. baietilor nu le place sa le tii socoteala si sa ii stresezi cu mesajele telefoanele, poate inca doarme, daca s-a culcat la 7,
gandeste-te daca el s-a trezit vineri dimineata la ora 10 sa zicem si s-a culcat la 7 cate ore sunt? cate poate rezista un om fara odihna.
te suna el cand se trezeste lasa-l sa doarma, iti explica el dupa ce s-a intamplat happy

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu a baut prea mult. sau nu s-a intamplat altceva rau si neprevazut, e o chestie de bun simt si care ar trebui sa-ti dea de gandit pentru viitor!

Daca are si telefon fix si il stii, suna si intreaba parintii ce e cu el!

| Pitic a răspuns:

Imi dai si mie fundita te roog ca nu prea am mai primit in ultimul timp sad

| MititiCa a răspuns:

Hmm. oare de cat timp esti cu el? ai incredere in el ca nu te`ar insela, sau ca nu te`ar lasa pentru oricare alta?
daca nu, gandeste-te ca poate si-a gasit pe alta si nu stie cum sa scape de tine fara explicatii, asa ca nu iti mai raspunde la telefon.
am patit`o euhappy.
ne-am contrazis seara, a doua zi m-a sunat seara pe la vreo 6 si apoi delochappy. niciodata. l`am sunat saptamani la rand sa stiu si eu care a fost motivul [dar nu ca si disperata. il sunam macar o data pe saptamana] nu mi-a raspuns niciodata la tel. si aveam 6 luni de relatie. aveam impresia ca ma iubea de la cer pana la pamant. si n-a fost deloc asa. am realizat cu ce persoana am stat atata vreme, cu ce persoana mi-am pierdut eu tot ce am avut mai de pret[virginitatea]. si apoi am aflat o gramada de chestii despre el. ce le spunea el celorlati. cum ca noi nu suntem impreuna, ca nu are nimic cu mine, si el imi spunea mie de iubire sincera, si de sinceritate si cat ma iubeste, si vorbea de casatorie si copii.
un nenorocit mai pe scurthappy. ai grija cu baietii, si cum ii alegi, ca unii sunt cu 2 fete.happy.
bafta:*

| misterioasahug a răspuns:

Nu-i mai da nici un semn de viata nici u si ai sa vezi ca te va cauta el. am patit-o si eu happy

| Cuppycake001 a răspuns:

I'as da fundita lui @Pitic.doar ca nu stiu cum big grin

| vladea23 a răspuns:

Poate a gasit o lata fata la majorat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti spun, dar fara suparare, suferi de atentie. Esti trista daca el nu iti acorda atentie. Daca nu te suna, daca nu iti da semne pe messenger, lucruri marunte carora tu le dai o importanta mult prea mare. Te-ai gandit ca poate pur si simplu oboseala l-au determinat sa nu aibe chef de nimic?

Dezamagiri la capitolul relatii avem toti, dar bucura-te ca le-ai avut. Din dezamagiri inveti. Mai tarziu iti vei da seama. Daca si aceasta relatie va fi o dezamagire pentru tine, priveste in sus si aminteste-ti ca toata acestea au ajutat la formarea personalitatii tale. Totul se intampla cu un scop, trebuie doar sa il observi. Sper ca totul sa se termine totusi cu bine in povestea ta.

Ai grija de tine! o zi buna!

Ps: mi s-a facut atat de mila de @Pitic, incat te rog si eu sa ii dai funda (pentru ce o vrea nu stiu, dar o vrea!laughing )