| CalciuGabriel a întrebat:

Hey tpu.Am un crush pe o fata si nu ştiu ce sa fac mai exact.Ea stie ca o plac si are o impresie buna despre tine.Banuiesc ca si ea ma place.Nu stiu sigur, sa o sarut pe ascuns cand suntem doar noi doi sau ce sa fac? Mi-e frica de ce o sa spuna daca o sarut...chiar nu stiu.Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar copilasii prescolari procedeaza in modul precizat de tine. Din acest motiv, chiar si in cazul in care presupunerile tale sunt corecte, pentru prima data trebuie sa ai suficient curaj incat sa-i spui si sa-i propui sa deveniti prieteni foarte buni. Si numai daca accepta propunerea ta, chiar si atunci va trebui sa rabzi o vreme si sa astepti sa apara momentul oportun si prielnic sa o saruti cu aprobarea ei. Bafta si succes!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa lasi sarutul pentru mai tarziu, cand mai cresti si ai habar ce se intampla in realitate cu oamenii mari.
La 13 ani, iesiti sa va jucati afara si vorbiti despre scoala, lectii, filme potrivite, vacante samd.

| Sofer a răspuns:

Săruți frate. Surprindeo.

| Ely1234567 a răspuns:

Asculta-ți inima fa ceea ce simți. Daca simți sa o săruti atunci sarut-o.
Daca zici ca si ea te place sigur nu o deranjeazăhappy