| AlexG55 a întrebat:

as vrea sa stiu daca poti sa faci (provoci) o fata sa te sarute. Vreau raspunsuri serioase

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul este unul cat se poate de serios. Bineinteles ca DA. Pentru lamuriri mai detaliate era necesar sa ne prezinti macar varsta ta sau a ei.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

1. Jocul "La cati metri te-ai inecat" (se lasa cu "toata lumea se saruta cu toata lumea)
2. Tricuri de "magie" cu carti (o provoci sa te sarute daca reusesti sa ii gasesti cartea)
3. Invarte sticla (indica cine se saruta cu cine)
4. Jocul de carti "Rosi si Negru" (te poti saruta cu ori cine)
Bafta!

| AlexG55 explică:

15 ani aman2