| Sarbu_Ramona_1984 a întrebat:

Hey TPU,

As vrea sa stiu la ce varsta incep sa ejaculez?
Am 11 ani.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand intri la pubertate, dupa 14 ani!

| Violleta2022 a răspuns:

Uff, acum am vazut ca tu esti fata, sau poate esti hermafrodita (avand si puta de fetita si cocosel de baiat).

Eu spun sa-ti contactam parintii si sa-i interbam pe ei, ce esti!
Asta din mijloc esti tu, asa-i? sa-i scriem mamei si sa o rugam sa-ti afca educatie sexuala?
https://www.facebook.com/....../photo.php
sau tu esti asta mic?
banuiesc ca asta esti tu, asa-i?
https://www.facebook.com/....../photo.php

| Sarbu_Ramona_1984 explică (pentru Violleta2022):

Sunt baiat doar ca am folosit contul unei prietene

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sarbu_Ramona_1984):

Da, stiu ca esti baiat si ai folosit contul de FB al mamei, ca prietena ta nu s-a nascut in 1984, doar mama ta.

| ciocanelul69 a răspuns (pentru Violleta2022):

Te rog din tot sufletul meu, sinucide-te. Multumesc anticipat!

| Violleta2022 a răspuns (pentru ciocanelul69):

Inteligent raspuns, demn de un cocosel de 14 ani laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru ciocanelul69):

Grozav raspuns, specific unuia fara pic de creier.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca dupa nume reiese ca esti/ai fi fata (Sarbu Ramona), in acesta situatie, tu NU vei ejacula niciodata. Dar daca intrebarea este postata de un baiat (prin intermediul tau) atunci respectivul trebuie sa stie ca baietii devin apti sa procreeze de regula dupa implinirea varstei de 14 ani fiindca incepand din acel moment glandele reproducatoare incep sa produca primele cantitati de lichid spermatic. Maturizarea organelor sexuale la baieti depinde intr-o foarte mare masura de varsta pe care o au in momentul in care incepe pubertate. Organele (glandele) care apartin/formeaza aparatul reproducator masculin (vezicula, seminala, prostata si gonadele (testiculele)) se maturizeaza si incep sa produca sperma in jurul varstei de 14 ani insa poate sa existe o abatere in +/- de pana in jur de 1 an. Intr-o anumita masura poate sa depinda si de stadiul dezvoltarii fizice a baietilor care au intrat mai tarziu in faza pubertala. Deci NU te impacienta, fiindca cel mai probabil in scurt timp glandele tale reproducatoare isi vor incepe activitatea. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Ce să ejaculezi fată?!?

| Alexxiax98 a răspuns:

Ramona... cred ca mai dureaza putin. happy