| anonim_4396 a întrebat:

as vrea un sfat va rog vara trecuta mam intanlit cu un baiat cu care invat la aceeasi scoala si m-am indragostit de el e perfect are ochi albasti ca cerul un zambet minunat etc. e perfect numai ca are un mic defect e prea scund e cam pana la umarul meu dar n-a fost o problema mare mereu stateam impreuna radeam glumeam pana seara tarziu venea pe la mine in fiecare zi si ne intelegeam minunat. Totul bine si frumos pana a venit scoala neam inteles bine cateva zile dar apoi a inceput sa devina nervos si agresiv nu agresiv la genul ca ma bate mar nu doar dadea in mine din niciun motiv si mereu tipa parca inebunea am uitate sa specific e cu un an mai mic, deci cum ziceam iar acasa se comporta normal cu mine nu stiu ce sa cred ma uraste sau ma iubeste nu i-am dat niciun motiv sa am urasca decat ca stateam cu prietena mea cea mai buna care e vecina cu el si un prieten de-al lui mi-a zis ca ma uraste pentru ca crede cai zic prietenei mele ca eu am sta toata vara cu el nu stiu ma uraste sau ma iubeste va rog pareri multe. MULTUMESC^_^

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Cum adica da in tine? Nu are NIMENI voie sa faca asta nici macar in gluma! NICIODATA! Are probleme cu nervii? Daca da, sa se trateze. Iar tu NU mai accepta asa ceva pentru ca de la o palma se poate ajunge la lucruri foarte urate! Nu are cum sa dea in tine si sa te jigneasca cineva care tine la tine! Lasa-l in plata Domnului si vezi-ti de drum! Iar pentru intrebarea ta : nici nu te uraste nici nu te iubeste! Esti sacul lui de bataie

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lui sa-i zic ce simt? nu inteleg si sar enerva crede-ma nu pot sa-i zic nimic despre astacrying

| SmilePlease a răspuns:

Daca da in tine e nebun. Oricum, inainte sa faci orice altceva, ar trebui sa-l intrebi odata cand e linistit, de ce da in tine etc.
PS: asta-i doar parerea mea, dar daca ar da unul in mine n-as sta pur si simplu, i-as da si eu vreo doua sa ma tina minte. Foarte urat comportametul lui. Ti-as spune sa-l uiti, dar stiu ca nu ai putea sa faci chestia asta asa, dintr-o data.
Sper sa-i vina mintea la cap.

| nicoledeny a răspuns:

Zi ce simti