| LoveNiki a întrebat:

cand trebuie sa iti vina ciclu ti se intaresc+dor sanii? Si mai curge lichid albicios laughing Fundita!

Răspuns Câştigător
| mulinobianco a răspuns:

Da, da, da. Lichidul ala albicios imi pare ca se numeste * secretie vaginala *. Eu am ciclu deja de 3 ani si abia aceasta vara au inceput sa ma doara sinii inainte sa-mi vina. Iar secretia apare dupa vreo doi ani. :-D Ce chestii neplacute :-D

1 răspuns:
| Secrett a răspuns:

Da, sanii par oarecum mai mari, se intaresc si in general te si dor. este normal sa ai si dureri de spate si din astea, dar na, pana la urma trebuie sa le rabdam pe toate oh go on. Si lichidul acela albicios nici mi-e nu mi-a aparut de cand mi-a venit prima oara. Dar acum apare. sper ca ti-am fost de ajutor.