| xFaith a întrebat:

:*
Ce cadou sa-i iau prietenului meu de Sfantul valentin?
[ Mantionez ca nu am cine stie bani, dar as vrea sa ii iau ceva special, simbolic + ca sunt impreuna cu el de 3 saptamani ]

Răspuns Câştigător
| pySoyaS a răspuns:

Ai putea sa iei o rama pentru poze specifica pentru sf valentin (inimioarewinking si sa pui o poza q voi am 2!winking nu costa multwinking

4 răspunsuri:
| Sebi96bv a răspuns:

O bratara cu o inimioara. puppy dog eyes

| RetardedRacoons a răspuns:

O pereche de sosete, noi baietii ducem tot timpul lipsa de sosete.

| Soffia17 a răspuns:

Ii poti face o felicitare,
Un parfum,
Sau o bluza

| rubeola a răspuns:

Ai putea sa ii iei un ursulet de plus, o bratara.o inimioara care sa scrie pe ea ``te iubesc`` thinking