| Ștefaniq a întrebat:

Ce părere aveți despre analingus?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Doar pentru ca... exista si se poate face, nu inseamna ca si trebuie facut. Nu ar trebui sa o dam in dementa.

| Sofer a răspuns:

Prea înjositor. Rămâne oralul baza și atât.

| alina2k18 a răspuns:

Nu-mi place sa mi se faca.
De facut eu... no way laughing

| ShaOfHatred a răspuns:

That's-a totally no

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il practic doar la pasari gatite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analingus este o practica foarte des folosita de catre studenti asupra profesorilor care predau materii nasoale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de eficienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatul meu, merge bine cu fructe și friscututa, ciocolata din astea.
Nu se compara senzația când pui mana pa o buna, pui până pe cealaltă și le despărți. Priveliște nemaipomenita.
Dar și când îmi face una și îmi dă cu flegme și mă mulge cu degetele. De îmi vine să s-ar pe pereți.

| Quassaar a răspuns:

Politicienii o practică la greu, iar cei de la psd sunt cei mai înfocați.