| shadowgay a întrebat:

ce parere aveti despre fandezii erotice, si ziceti una care o aveti voi :d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi idul tau printr-un mesaj si ti le spun acolo.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea sa mi-o traga cineva prin colanti.

| shadowgay explică (pentru anonim_4396):

Si daca as fi eu ala :d te-ai supara

| anonim_4396 a răspuns (pentru shadowgay):

Da... este pur si simplu un site pe care iti poti transmite gandurile si sentimentele pentru a ajuta parerile altora, nu cred ca ar fi o idee foarte buna, ma scuzi.

| Alexia26 a răspuns (pentru anonim_4396):

O fantezie, bunawinking

| shadowgay explică (pentru anonim_4396):

Dar eu nu am zis ceva rau ma scuzi eu am vorbit doar de fantezi si ca un gentelman am vrut sa fac parte din fantezia ta :*

| shadowgay explică (pentru Alexia26):

Alexia tu ce fantezie erotica ai daca vrei sa o dezvalui aici :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok sa ai.E normal

| shadowgay explică (pentru anonim_4396):

Tu ce fantezie erotica ai :*

| shadowgay explică (pentru anonim_4396):

Nu pot trimite mesaje ca sunt junior aici dar til dau aici daca e shoshly_2007

| anonim_4396 a răspuns (pentru shadowgay):

Da-mi idul tau printr-un mesaj si ti le spun acolo.

| Alexia26 a răspuns:

Sunt normale binevenitewinking

| shadowgay explică (pentru Alexia26):

Si care ar fi fantezia ta, a mea este sa fac sex cat mai romantic posibil :*

| Alexia26 a răspuns:

Shadowgay, nu vreau sa faci parte din fanteziile meloewinking

| shadowgay explică (pentru Alexia26):

Ei idul meu de messenger ca l-am scris si facem schimb de fantezi :*

| Asian a răspuns:

Infractorul si politista rea