| Impact123 a întrebat:

Hey TPU!
Cum ar trebui sa decurgă "treaba" pentru a-ți face o relație cu o femeie, eu încă nu am înțeles cum se fac relațiile, cum ajung oamenii împreună.
Întreb pentru ca am si eu peste 20 de ani și doresc sa am o relatie oarecum dar nu reușesc parcă nu e de mine!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai carisma ai parte altfel ramai uitat de lume. Mai multi oameni traiesc in singuratate zilele astea

| Violleta2022 a răspuns:

Si pana la 20 de ani nu ai descoperit inca, ca-i nevoie sa deschizi gura cu respect si bun simt, ca sa faci avansuri unei fete?

| Freya1 a răspuns:

Oameni ajung impreuna prin N conjuncturi.
Uni se cunosc sau încep să vorbească pe internet, alti la locul de munca, alti in grupul de prieteni.Pur si simplu comunica, se baga in seama.

| Catrice a răspuns:

Ochești victima,o abordezi, o fraierești cumva cu o floare, un suc ceva acolo, o fu... iubești o noapte, o lași gravida și hop! relație și nevastahee hee

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dacă zici că nu e de tine înseamnă că nu ești pregătit. Când vrei relație trebuie:
•Să fi Responsabil
•Să fi de Cuvânt
•Să fi Sincer
•Să NU o Minți
•Să nu te bagi în seamă cu o fată doar că vrei sex.
•Trebuie să fi pregătit pentru o eventuală căsătorie.
Dacă nu poți să faci Toate astea mai bine rămâi singur până înveți să apreciezi femeia.

Răspuns utilizator avertizat
| luffypk a răspuns:

In primul rand, trebuie sa comunici cu fete, sa fii interesat in a cunoaste cat mai multe fete, daca tu nu abordezi fete, e evident ca nu o sa ai parte niciodata de o relatie, dar daca deja faci acest lucru si nu ti-a iesit inca nimic, inseamna ca faci ceva gresit sau ca tipele pe care le-ai abordat nu sunt interesate de tine si ar trebui sa te gandesti mai bine la ce tipe abordezi si la ce ai si tu de oferit ca barbat (zic asta pentru ca mai sunt unii urati cu spume care au pretentia la un fotomodel).

| Szekszinator a răspuns:

Daca ai asteptat atat iti recomand sa nici nu te mai straduiesti. gasesteti un barbat mai bine